Немчінов розповів, якою буде реформа держслужби

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в інтерв’ю діловому тижневику «Перша Шпальта» розповів, які саме реформи чекають на держслужбу. Загалом планується не тільки скоротити кількість чиновників, а й ввести нові правила нарахування заробітної плати.

Зарплата

Уряд ухвалив концепцію реформування оплати праці держслужбовців. Відтепер їхня заробітна плата залежатиме від виконання певних завдань.

«Структуру оплати праці ми пропонуємо змінити наступним чином: 70% – це збільшений посадовий оклад, а десь близько 30% – це заохочення», — розповів міністр.

Система зарплат буде, як у приватних компаніях. Основною причиною цієї реформи стало те, що заробітна плата держслужбовців однієї категорії, але в різних установах може суттєво відрізнятися. У центральних органах виконавчої влади отримують вищі зарплати, як порівняти з працівниками якихось маленьких агенцій на кшталт Держстату.

«Тому наш уряд ухвалив цю концепцію реформування оплати праці. Вона буде прозорою, зрозумілою й впроваджуватися поетапно», — пояснив Немчінов.

Кількість чиновників

Крім того, в рамках реформи буде ліквідовано непотрібні посади. Міністр зазначив, що наразі в Україні близько 29 тис. вакансій держслужбовців.

«Але зазвичай це вакансії, які не заповнюються роками, їх тримають для того, щоб за умови маленьких посадових окладів мати можливість преміями вирівнювати середню заробітну плату», — розповів Немчінов.

Також у рамках децентралізації планується відійти від структури райдержадміністрацій. Держслужбовці будуть працевлаштовані в місцевих об’єднаних територіальних громадах і будуть службовцями органів місцевого самоврядування, де так само є можливість мати гідний заробіток у місцях, де вони проживають.

Закон про держслужбу

Уряд вносить законопроєкт про держслужбу фактично в новій редакції. Також планується нова редакція закону про Кабмін і новий регламент уряду.

«Ми плануємо запровадження системи кадрового обліку всіх державних службовців і обліку всього іншого», — зауважив міністр.

Крім того, планується на законодавчому рівні внормувати порядок проведення конкурсів під час карантину. Також дискусійним питанням був добір на посади категорії «А». З одного боку, пропонується обмежити кількість кандидатів до трьох, а уряд дасть своє бачення, за кого варто голосувати. Або ж їх має призначати безпосередній керівник чи комісія категорії «А».

«Окрім того, це питання кадрового резерву. Коли в центральних органах виконавчої влади є аналогічні посади, а нам кожен раз треба проводити однакові конкурси. Коли приходять 2-3 достойні людини на позицію одного спеціаліста, ти можеш використати за підсумками цього конкурсу таку людину» — пояснив Немчінов.

Водночас дискусійним лишається питання щодо статті 87-1 закону про держслужбу, за якою державні службовці категорії «А» звільняються протягом 4 місяців після призначення їх членами Кабінету міністрів.

«Я гадаю, що це питання політичного діалогу, і Верховна Рада ухвалить гідне рішення», — зазначив міністр.

Немчінов також зауважив, що лише після прийняття закону Верховною Радою стане зрозуміло, буде легше працювати чи складніше.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *