• Ср. Тра 18th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Немчінов розповів про реформу зарплат держслужбовцям

Кві 28, 2020

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов заявив, що вже розроблений поетапний план щодо запровадження єдиної системи визначення посадових окладів і надбавок для державних службовців.

Про це він розповів у відеокоментарі.

“Розроблений поетапний план, який дозволить запровадити єдину систему визначення таких посадових окладів, а також завдань, які будуть впливати на преміальну частину, на частину надбавки виконання тих чи інших функцій”, – зазначив урядовець.

Він підкреслив, що зарплати держслужбовців мають бути достойними, але вони викликають дуже великі запитання у пересічних громадян.

“Тому передбачається реформа системи оплати праці, яка дозволить максимальну суму закласти в посадовий оклад, а це може бути 70%, 80%, як ми домовимося, як проголосуємо, як ми вирішимо з експертними середовищем, а вже частину від 20 до 30% будуть визначати конкретні завдання, які виконує той чи інший державний службовець на своєму місці”, – пояснив Немчінов.

Міністр зауважив, що зараз у багатьох держслужбовців, особливо в центральних органах виконавчої влади, які мають спеціальний статус, зарплати, на думку багатьох, є достатньо великими, натомість посадові оклади – маленькі і премії в 300-400% виглядають “просто космічними”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.