Прямуючи з Республіки Польща в Україну, в зону митного контролю поста «Ягодин» заїхав вантажний автомобіль марки DAF під керуванням громадянина України.

До митного контролю митному органу подали товаросупровідні документи, згідно з якими переміщується зернозбиральний комбайн марки «CLAAS». Про це повідомляють у пресслужбі Волинської митниці.

В результаті повного митного огляду транспортного засобу, крім заявлених в митній декларації товарів, виявили сенсори глюкози «FREESTYLE LIBRE» загальною вартістю понад 228 тисяч гривень.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України. Санкція даної статті за такі дії передбачає конфіскацію прихованого від митного контролю товару та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості.

12 коментар до “На «Ягодині» затримали сенсори глюкози”
 1. Пошли н…. со своей митницей. Эти сенсоры так необходимы для людей с диабетом. Порой от них зависит жизнь. Многие последние деньги на них отдают, чтобы жить. В Украине не могут обеспечить больных людей этим супер дорогим гаджетом. Его даже нет в продаже. Сами выкручиваются и возят как могут из за рубежа вкладывая десятки тысяч грн. А их конфискуют. Многие детки теперь остались без необходимого контроля.
  Браво!!! Побежден незаконный ввоз.

 2. Молодці. От тільки чи всі в курсі, що легально купити ці сенсори в Україні неможливо взагалі. І що робити діабетикам? Це життєво необхідні прилади.

  1. Всім у цій країні по..ер на наших дітей і нашу невиліковну та з великим ризиком смерті хворобу. Вони всі думають не будем їсти цукерок Тай усе буде добре буде з нами. То знайте сучі діти простий хліб підіймає цукор. Вони декларацію з МВФ підписують скоро ще й учитись нашим дітям не буде де.

 3. Тепер дітки у яких діабет залишаться без життєво важливого моніторингу.Дуже прикро.

 4. Який жах. Адже ці сенсори їхали до дітей з діабетом. Вони їм життєво необхідні!

 5. Було чим гордитись ! Легально не купити легально не завести і купи щось на ту пенсію що дають на дитину – не там заробляєте друзі митники. Якщо конфіскований товар будете потім продавати то хай у вас руки повідсихать і відпадуть, митники великі .

 6. Сволочи, отпустите сенсоры. Они жизненно необходимы людям, в том числе моей дочери. Падлы, у Вас Бог есть в душе ?

   1. Мама дитини з цукровим діабетом інсулінозалежні :

    Ви в своєму розумі????ці сенсори – життєвонеобхідні для хворих на цукровий діабет!! В нас їх нереально купити легально! Їх просто немає в Україні!!! Якщо хоть одне пад… о наживеться на цих сенсорах, то нехай в повній мірі відчує, що таке ЦД на своїй шкурі!! Ви знайдіть куди зерно вивезли з держрезерву і ліс, який безперешкодно щодня їде закордон!!! тоді забирайте в дітей!!! Сволочі!!!

 7. Листа президенту з малої літери точно напишу. І копії до митниці і мінздраву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *