• Ср. Жов 27th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

На Чернівецькій митниці виявлено порушення митних правил на 1,5 мільйона

Тра 29, 2019

За результатами аналітично-пошукової роботи та вивчення ризикових операцій співробітниками Чернівецької митниці ДФС було прийнято рішення про проведення поглибленого митного огляду транспортного засобу з вантажем, що прямував з Туреччини на адресу харківської фірми через пункт пропуску «Порубне-Сірет».

Під час здійснення митних формальностей у кабіні водія було виявлено подвійний пакет документів, відповідно до яких заявлена в товаросупровідних документах вартість вантажу «тканина трикотажна» не відповідала фактичній.

Отже, представник перевізника вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання органу ДФС документів, які містять неправдиві відомості, необхідні для визначення його митної вартості.

За даним фактом у відношенні водія транспортної фірми Новоселиччини запроваджено справу про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Відповідно до протоколу 1082 мішки з тканиною вагою понад 18 тис. кг та вартістю майже 1,5 млн. грн. вилучено.

Санкції статті також передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів, повідомляє прес-служба Чернівецької митниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.