На Одещині митники знайшли в автобусі 74 норкові шкури

Митники знайшли 27 білих та 47 графітових норкових шкур в автобусі у пункті пропуску “Рені-авто” митного поста “Ізмаїльський”. Про це розповіли на сторінці Одеської митниці Держмитслужби в Facebook.

Там повідомили, що автобус рухався до Києва з грецького міста Афіни. Шкури тварин знаходилися на місці для відпочинку водія та були щільно загорнуті у поліетилен, додали в митниці.

За попередніми оцінками, одна норкова шкура може коштувати від 700 до 3000 гривень. Вартість начебто залежить від розміру, кольору, якості обробки та інших “показників”. Остаточну вартість хутра має встановити товарознавча експертиза.

ОДЕСЬКІ МИТНИКИ В ЛІТНЮ СПЕКУ ЗНАЙШЛИ НОРКОВІ ШКУРИ

ОДЕСЬКІ МИТНИКИ В ЛІТНЮ СПЕКУ ЗНАЙШЛИ НОРКОВІ ШКУРИХутряний «подарунок» з Греції одеські митники виявили спільно з прикордонниками під час прикордонно-митного контролю пасажирського автобусу «Афіни- Київ» у пункті пропуску «Рені – авто» митного поста «Ізмаїльський».27 білого та 47 графітового кольору норкових шкір були щільно загорнуті у поліетилен та знаходилися у спальному місці для відпочинку водія.Згідно митного законодавства громадянин, який переміщується через митний кордон України автомобільним транспортом, може ввозити без декларування та без сплати мита товар вартістю до 500 євро та вагою до 50 кг.За фактом недекларування товарів, вартість яких перевищує установлену норму, складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 472 Митного кодексу України.Остаточну вартість вилученого хутра визначить товарознавча експертиза. Ринкова вартість однієї норкової шкіри становить від 700 до 3 тисяч гривнь та залежить від розміру, кольору, якості обробки тощо.

Опубліковано Одеська митниця Держмитслужби Четвер, 2 липня 2020 р.

Зазначимо, згідно з Митним кодексом, через кордон України автомобільним транспортом можна ввозити без декларування та без сплати мита товар вартістю до 500 євро та вагою до 50 кілограмів.

Наразі митники склали протокол за ст. 472 Митного кодексу України. Людям, що причетні до правопорушення, загрожує штраф у розмірі 100% вартості шкур з їхньою конфіскацією.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *