• Ср. Чер 1st, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

На вимогу кредиторів, Президент руйнує українську митницю. Соратниця Саакашвілі може очолити Держмитслужбу

Тра 29, 2020

Після викривальної інформації журналіста 1+1 Євгена Плінського, що за вимогою Міжнародного валютного фонду Держмитслужбу повинні віддати на відкуп представникам «Сороса», і одним із кандидатів очолити українську митницю є інвестиційний банкір литовського походження, співвласник шведської інвестиційної компанії «East Capital», – Айварас Абромавичус, Офіс Президента взяв паузу щодо перемовин в цьому напрямку, та почав розглядати інші кандидатури, які будуть задовольняти вимогу кредиторів не допустити до управління Митною службою нікого хто чужий для їх сфери зовнішнього впливу.

Телеграмм Канал Євгена Плінського

Наступний вектор перемовин перейшов на поле грузинських «реформаторів», пропозицію взяти під контроль бюджетоформуючий державний орган, яким є українська митниця, була зроблена президентом Зеленським, екс губернатору Одеської області, опальному грузинському політику, який має неабияку підтримку Заходу, – Міхеілу Саакашвілі.

За нашими джерелами з Офісу Президента України, екс президент Грузії погодився взяти під конроль Митну службу України, але з однією умовою, яку він озвучив Зеленському в ультимативній формі. Він забажав, щоб очільником митниці стала його сорантиця, грузинський політик, екс Міністр освіти та науки Грузії Хатія Деканоідзе, яка в 2015-2016 роках вже обіймала посаду в українському політикумі, будучи головою Національної поліції України.

 Деканоїдзе підтвердила, що повернула собі грузинське громадянство

Хатія Деканоідзе

За інформацією нашого джерела в ОП, два дні тому на виклик Міхеіла, прибула в Україну Хатія Деканоідзе. За вечерею у вузькому колі своїх соратників, серед яких були не тільки грузинські реформатори, які відкривали так званий не працюючий «відкритий митний простір» у Південній Пальмірі, але і Юлія Марушевська, екс очільниця Одеської митниці, всім присутнім Хатія Деканоідзе повідомила, що вона, – «приїхала їх накормити…».

Ми не знаємо, як Україні може допомогти закордонний десант, який збирається себе «накормити» за рахунок українських суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності, та позиціонує себе реформаторами всього на світі, навіть не розбираючись у предметі. Але вже зрозуміло одне, що в разі реалізації сценарію Саакашвілі+Держмитслужба, корупційна тема грузинських реформаторів «Фонд на благо Одеси», який наповнювався в тому числі контрабандистами, переросте з регіональної проблеми в національну.

Саакашвілі витрачав гроші фонду “На благо Одеси” на автомобілі, співачок і банкети, – Голубов

Але головне питання навіть не в цьому. А в тому, що Президент найбільшої в Європі країни, Президент який повинен бути гарантом законності, віддає митницю не в управління національним фахівцям, представникам якої довіряють фахівці в сфері митного права найрозвинутіших країн світу, а віддає на відкуп закордонним «реформаторам», які в своїй професійній українській історії крім популізму нічого не здобули. Фактично, зі сторони українських чиновників, здача в зовнішнє управління Митної служби, виглядає як зрада національних інтересів на користь іноземних держав, та їх апологетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.