Також Холодов опублікував дані про заниження в два рази митної вартості партії імпорту

Народний депутат, заступник голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики ВР Андрій Холодов звинуватив начальника Одеської митниці Михайла Грибанова та першого заступника голови Державної митної служби Дениса Шендрика в покритті схем ухилення від сплати податків при оформленні вантажів на Одеській митниці. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Холодова.

Крім того, Холодов опублікував дані про заниження у два рази митної вартості партії імпорту, в результаті якої державний бюджет недоотримав $24 тисячі податків і зборів.

“Цей вантаж – 22 тонни велосипедів – повинен був бути оформлений по іншому митному коду і за іншою ціною, у два рази вище. У результаті бюджет недоотримав 650 тис. грн”, – написав Холодов.

Нардеп стверджує, що це тільки один приклад з величезної кількості аналогічних випадків.

“Взагалі, джерела на Одеській митниці говорять, що, якщо зараз взяти вибірку за місяць і ткнути пальцем навмання, – потрапиш або заниження вартості в рази, або на підроблені документи, або на пересорт/перевагу. І ніхто взагалі нічого не боїться”, – написав Холодів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *