• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Наверх більше заносити не треба…

Лип 7, 2019

В Ужгороді, на нараді з проблем контрабанди, заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук заявив, що нічого «наверх більше заносити не треба».

«Ми приїхали сюди сьогодні, і один із сигналів, всі разом хочемо до вас донести, що наверх більше заносити не треба, закінчилося», — сказав він на нараді керівників регіональних митниць за участю президента Володимира Зеленського.

Президент України підправив словами Гончарука.

«Ти так сказав неоднозначно, що можуть подумати, привозити треба, але нам не треба заносити. Ні, привозити не треба».

Гончарук зазначив, що на недавній великій зустрічі з бізнесом у столиці підприємці казали, що контрабанда зростає.

«Заходиш у Києві в якийсь магазин, а там брендові речі та все контрабанда. А береш офіційні документи у митників, прикордонників, все добре, і з кожним днем все «ефективніше» працюють наші державні органи», — зазначив він.

За словами Гончарука, з-за контрабанди Україна перетворилася на «світовий хаб» за постачання нелегальних цигарок через свою територію до Європи.

«Україна перетворилася на світовий центр з постачання нелегальних сигарет до Європи. З Китаю, ОАЕ — через Одесу, Білорусь, Молдову, з непідконтрольних територій через Україну, як таку «дику землю», до Європи йдуть нелегальні цигарки. Чи будуть нас після цього поважати наші європейські колеги? Питання риторичне. Ви прекрасно знаєте, через які області йдуть ці контрабандні потоки. Закарпатська область — не остання в цьому списку», — сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.