• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Мінфін отримав перші пропозиції щодо реформування ДФС

Лют 11, 2019

Міністерство фінансів України вже отримало 4 пропозиції від вітчизняних експертів щодо реформування Державної фіскальної служби.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну на своїй сторінці у Facebook.

“31 січня відбулось установче засідання Міжвідомчої робочої групи з реформи Державної фіскальної служби. За результатами засідання усім учасникам робочої групи розіслали Протокол та проекти положення про реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику з проханням до 8 лютого надіслати свої пропозиції. У підсумку, Мінфін отримав 4 пропозиції: від представників ДФС, Громадської ради при Мінфіні та Громадської ради при ДФС, Асоціації платників податків України та представника наукової спільноти. ЄС надішле свої пропозиції щодо реформування ДФС України 12 лютого”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Bloginside, у Міністерстві фінансів вважають, що реорганізацію Державної фіскальної служби, шляхом поділу на Державну податкову і Державну митну служби, слід зробити непомітно та безболісно для бізнесу. 18 грудня 2018 року Кабінет міністрів схвалив постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби шляхом поділу на Державну податкову і Державну митну служби як окремих центральних органів виконавчої влади. Кабінет міністрів спрямовуватиме та координуватиме діяльність цих служб через міністра фінансів України. Постанова враховує рекомендації Міжнародного валютного фонду та завдання, визначені Середньостроковим планом пріоритетних дій уряду до 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.