• Чт. Чер 30th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Митниці потрібен ефективний менеджер – глава Мінфіну

Лип 21, 2020

У серпні починається атестація митників.

Міністр фінансів Сергій Марченко вважає, що недоліків на митниці більш ніж достатньо, тому що службою ніхто системно не займався останні років п’ять.

“У нас були великі амбіції, що можна щось зробити досить швидко. Ми змінили повністю все керівництво митниці в один день. Призначили тимчасово виконуючого обов’язки Муратова, провели чотири колегії. На першій колегії сформували розуміння того, як повинна працювати система. На другий — звільнили 50% керівників митниць, і були сподівання, що це дасть поштовх до нормалізації роботи. На жаль, проблеми виявилися глибше, ніж нам здавалося”, – розповів міністр в інтерв’ю ZN.UA.

За його словами, президент ставить завдання знайти ефективного менеджера, який би очолив службу. Крім цього, з серпня, починається атестація митників, і після атестації Мінфін буде шукати можливість підвищити заробітну плату тим, хто її пройде.

“Важко вимагати щось від митників, якщо у них зарплата від 6 до 12 тисяч гривень. Інше питання, що ми не можемо зараз збільшити вдвічі зарплату митникам, принаймні посеред року”, – зазначив міністр.

ПО МАТЕРIАЛАМ: ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.