• Ср. Жов 27th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Митники затримують оформлення вантажів через команду збирати гроші на вибори

Січ 22, 2019

Турбота про країну?

Минула неділя пройшла під знаком паралічу роботи постів митної служби. Не минула ця участь і нашу фабрику – Текстильний Концерн “Ярослав”.

Автомобіль з тканиною ми отримали з однієі з сусідніх країн по прямому контракту. Після двох днів затримки груза за вини митників виникла загроза зриву державного контракту.

На запитання, – “що в нас не так?”, нам відповідали, – що все нормально і ми просто розбираємось.

Пост до речі на Столичному шосе був заповнений повністю і розборки були дуже масовими. Претензію по оформленню груза до нас не було але…, нам запропонували оформити розмитнення відбіленоі бязі не по ціні контракту, а по якійсь іншій, на 30 відсотків дорожче.

Це тягло за собою переплату в майже 100 тисяч гривень. По тимчасовій схемі (тимчасовій декларації), теж не хотіли відпускати …. тоді кажуть в нас є 10 днів на розгляд справи . Типу поки постійте і підождіть.

Машину таки відпустили в п`ятницю вечором по тимчасовій схемі. Це означає що ми зможемо розбиратись і судитись та знайти правду.

Не на камеру як кажуть на митниці нам сказали, що поступила команда збирати гроші на вибори.

Не знаю чи це правда але … якщо це правда то дуже схоже на диверсію проти чинного президента. Це викличе негатив проти влади … а при владі чинний президент.

Так все таки кому це вигідно? Збори на митниці дуже знизились….. бізнес потерпає від збитків!

Автор: Александр Барсук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.