• Сб. Жов 16th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Механіка American Airlines звинувачують у контрабанді кокаїну з Ямайки у США

Лип 23, 2020

Механіка American Airlines звинувачують у контрабанді кокаїну, але його адвокат заявляє, що влада затримала не того.

Механік American Airlines звинувачується в тому, що він використовував свій службовий доступ до аеропорту для контрабанди кокаїну літаком в США, його адвокат заперечує, каже, що влада затримала не того.

Про це повідомляє CNN.

Механіку Paul Belloisi було пред’явлено звинувачення в минулому місяці. Звинувачення полягає в змові з метою розповсюдження, та в змові з метою контрабанди кокаїну в США.

Механік з Хіксвілла, Нью-Йорк, був затриманий і не визнав своєї вини. Його адвокат Девід Бессо заявив, що Беллоїзі – 30-річний працівник American Airlines з бездоганною репутацією, багаторічним досвідом роботи, і відсутністю кримінальної історії, і заявив про те, що його підзахисний не винний, тому як все це афера.

В свою чергу прокурори заявляють, що рейс з Ямайки 4 лютого приземлився в міжнародному аеропорту Джона Ф. Кеннеді в Нью-Йорку, а співробітники митного та прикордонного контролю виявили 10 “цеглин” кокаїну, захованих в ниші під кабіною літака.

Відповідно до кримінального повідомлення, офіцери вилучили цей кокаїн та замінили його фальшивим. Вони також поклали у відсік пристрій, який би посилав радіосигнал, якщо область навколо фальшивого кокаїну буде порушена, крім того обробили специальною речовиною, яка після взаємодії світиться під певним типом світла.

Після приземлення літака Paul Belloisi зайшов у відсік де було сховок кокаїну, після чого його було затримано. На його рукавичках були ознаки речовини, якою оброблявся кокаїн.

Влада з департаменту внутрішньої безпеки назвали Paul Belloisi людиною, яка перевезла понад 25 фунтів кокаїну з Ямайки в Нью-Йорк.

“Як стверджується, цей механік авіакомпанії зловживав своїм становищем довіреного працівника та доступу до службових приміщень аеропорту JFK для участі у підпільному ввезенні кокаїну”, – заявив у заяві прокурор США Річард Доног’ю.

Прес-секретар American Airlines заявив, що Paul Belloisi відсторонено від служби до очікування результатів розслідування. Вони заявили в заяві CNN, що всі члени команди проходять кримінальну перевірку, і що компанія повністю співпрацює з владою в розслідуванні.

“В Америці ми непохитні зобов’язання щодо безпеки та безпеки наших клієнтів та членів команди”, – заявила речник. “Ми ставимося до цієї справи дуже серйозно і продовжуємо співпрацювати з правоохоронними органами протягом їх розслідування”.
Аманда Джексон CNN внесла свій вклад у цей звіт.

Расширение CNN NYC 2017 PH: ДЖОН НОВАК Соня Моге
Автор: Sonia Moghe, CNN

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.