• Сб. Жов 8th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

МВС запустило мобільний додаток “Штрафи ПДР”, що дозволяє сплатити штрафи, які вже винесені, а також оперативно отримувати повідомлення про нові

Чер 3, 2020

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише журналістка видання “ЦензорНЕТ”, Тетяна Бодня.

Вона зазначає, що у додатку є інформація про розміщення на карті камер автоматичної фіксації порушень ПДР. У відомстві повідомили , що програма стане в нагоді тим водіям, які не є власниками транспортного засобу. Після фіксації порушення повідомлення поштою прийде безпосередньо власнику авто або відповідальному користувачеві, а цей новий додаток дозволяє будь-якій людині, який його використовує, отримати інформацію про накладені штрафи, для конкретного транспортного засобу.

В Умовах використання даного додатку “Штрафи ПДР” зазначено, що дане програмне забезпечення призначене для сплати Користувачем коштів за адміністративні штрафи у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху у відповідності до норм чинного в Україні законодавства.

Безпосередня сплата коштів за адміністративні штрафи у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху забезпечується платіжним сервісом фінансової компанії ТОВ «ФІНТЕКО», де скориставшись платіжною карткою, Користувач може здійснити відповідний платіж. Реквізити платіжних карт вводяться на сайті сервісу фінансової компанії ТОВ «ФІНТЕКО» у захищеному режимі і недоступні ДУ ЦІТ МВС УКРАЇНИ. Після переходу Користувачем на сторінку для введення реквізитів платіжної картки, відповідальність за надання послуг із переказу коштів несе фінансова компанія ТОВ «ФІНТЕКО», що здійснює свою діяльність на підставі ліцензії НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків № 22 від 22.11.2014. Правовідносини Користувача та фінансової компанії регулюються на підставі публічної оферти ТОВ «ФІНТЕКО».

Для користувачів Android скачати додаток “Штрафи ПДР” можна за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.