• Нд. Жов 9th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Марчук: Смешко на посаді Президента України буде готовий приймати найскладніші рішення

Лют 16, 2019

Український державний діяч, генерал армії України, кандидат юридичних наук Євген Кирилович Марчук, про кандидата на посаду президента України Ігоря Петровича Смешка.

“Я знаю Ігоря Петровича давно-давно і точно знаю, що йому не потрібно буде вчитися на Президента. З перших секунд після інавгурації, навіть серед ночі він буде готовий приймати найскладніші рішення”.

“Але найголовніше те, що якийсь час він сам буде очолювати реалізацію цих рішень доти, поки не переконається, що виконавці готові, знають як і вміють результативно працювати на жорсткому супротиві”.

“Ніякої розкачки не буде. Його темп і пресінг витримають не всі. Наші іноземні партнери багато чому приємно здивуються. Але про це поговоримо трохи пізніше”.

Автор: Євген Марчук

8 коментар до “Марчук: Смешко на посаді Президента України буде готовий приймати найскладніші рішення”
  1. Слово Євгена Кириловича богато варте.. Підтримую кандидатуру Смешко І.П. на посаду Президента України

  2. Ні в якому разі не допускати до влади. З пелюшок виховували олігархічний устрій в Украіні, самі з того непагано харчувалися. Сидіть на пенсіі і не висовувайтесь! Досить нам локшини на вухах!

  3. Всі розумні новоспечені політики “молоді” вже завели Україну туди, деи і “Макар телят не пас”. Куплені дипломи, вкрадені дисертації і розорена держава. А олігархів наплодили аж ніяк не старше покоління.

  4. І.П. Смешко найкращий кандидат в президенти. З таким президентом українцям вже не потрібно буде заздрити литовцям. У нас буде свій гідний, достойний пошани, справедливий і рішучий президент, який подолає корупцію в країні і як головнокомандувач зможе приймати швидко важливі стратегічні рішення і за них відповідати. Тільки він зможе зламати цю кланово-олігархічну систему правління в Україні!!!

  5. Та, ну? Та невже ж? А чому до цього часу не видно і не чути тих рішень? Навіть на справжню виборчу програму не спромігся!

  6. Що ще людей не влаштовує? Не олігарх, позапартійний,професіонал своєї справи, відомий за кордоном як спеціаліст і дипломат, в плані військової справи, що не маловажне під час війни яка в нас іде, має гарну освіту, інтелігентна людина,Ви за час цієї кампанії хоч раз чули щоб він на когось лив бруд? Хоч багато чого про всіх знає …нова людина в політиці кінець кінцем..Ну не подобається , то обирайте тих хто вже по пятому колу заходять вас гнобити!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.