• Нд. Жов 9th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Макаренко: «Я не збираюсь «манекенити» у цьому фейковому конкурсі»

Бер 29, 2019

Колишній очільник Державної митної служби України, державний радник митної служби ІІ рангу Анатолій Макаренко, у соціальній мережі Facebook висловив свою позицію щодо оголошеного конкурсу на посаду Голови митної служби та його участі у ньому.

“Після оголошення конкурсу на посаду Голови Митної служби отримую чисельні запитання та звернення щодо своєї позиції. Сьогодні виклав її шановним членам Української Ради Бізнесу”, – написав Макаренко.

Він зазначив, що сьогодні рішення щодо призначення на посади такого рівня приймаються шляхом кулуарних домовленностей між Адміністрацією Президента, Урядом та впливовими лобістами з Верховної Ради, бізнесу. Усі інші учасники так званих «конкурсів» лише створюють необхідний для влади «фон». Умови конкурсу виписані під конкретного персонажа, або персонажів.

Анатолій Макаренко акцентував увагу на тому, що в нинішній «системі управління митницею» (це офіси «смотрящих», диктат криміналу, засилля силовиків) без політичної волі керівництва держави, кожен новий керівник митниці змушений бути фунтом, або цапом-відбувайлом. Тому він не бачить для себе можливості приймати участь («манекенити») у цьому фейковому «конкурсі».

https://www.facebook.com/anatoliy.viktorovith.makarenko/posts/1209499962545251

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.