• Чт. Тра 19th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Лідера партії «Сила і Честь» Ігоря Смешка явно бояться, тому й відкрили на нього «чорне полювання»

Чер 18, 2019

В Україні 20 травня відбулась інавгурація 6-го Президента Володимира Олександровича Зеленського на якій він заявив, що розпускає Парламент 8-го скликання. З цього часу практично всі політики активно взялись за виборчу кампанію до Верховної Ради вже 9-го скликання. Сам день голосування має відбутись 21 липня, це вже зовсім скоро і дуже сильно спонукає нервуватись більшість нардепів. А особливо для тих, хто розуміє, що шанси на прохід майже нульові, настає період агонії, і тому вони в пошуках шпаринки схиляються до вкрай брудних методів боротьби з опонентами. Здебільшого вся їх агонія зводиться до банального, часто абсурдного обливання опонента безглуздою чорнухою. На жаль, дуже часто звичайні брудні статті переростають у ціле «чорне полювання», де нерідко залучають журналістів, експертів, зірок шоу бізнесу, і т. д., в яких до того була досить хороша репутація. Яскравим прикладом людини, що відчула на собі абсурдний і безглуздий до запаморочення «чорний» піар є Ігор Петрович Смешко — український військовий, політичний та державний діяч, голова партії «Сила і Честь».

Нагадаємо, Ігор Смешко брав участь у Президентській кампанії 2019 року і зарекомендував себе тільки з хорошої сторони. Велику повагу в народу, викликає те, що порівняно із багатьма іншими кандидатами, його кампанія була побудована не за принципом – все і всіх можу купити. Він довів, що не все вирішують гроші, а змусив українців повірити в силу розуму, якою він володіє. За час Президентської кампанії народ зумів розгледіти в ньому істино потрібного для України політичного діяча. Пан Смешко вселив в людей надію на краще майбутнє і явно довів, що прикладе всі сили для припинення війни на Донбасі та повернення Криму. В його обличчі народ бачить реальне оновлення влади, а це дуже важливо. Українці розуміють, що проголосувавши за нього і його «СіЧ» вони не тільки зроблять крок вперед, а й реально зменшать можливість пролізти у Парламент старим корупційним політикам – саме це стало поперек горла його опонентам.

Одним із кричущих «поливань» Смешка чорнухою в стилі: «рубаю з плеча заради бабла» є нещодавній (від 4 червня) пост у соціальній мережі Фейсбук журналістки «1+1» Ольги Василевської. Де вона без жодного посилання на факти звинуватила лідера партії «СіЧ» у так званому продажі місць в його політичній силі. За її словами ціни коливаються від 1 до 3 млн. доларів і оголошення про продаж є навіть в газетах. Фігурантами і відповідно першими покупцями наче вже є такі люди, як депутат Олександр Домбровський, колишньому керівнику митниці купили місце спонсори Хомутиннік та Фукс, крім того Хомутиннік ще й оптом придбав 15 місць по 1 млн. доларів.

Щодо вислову «рубаю з плеча заради бабла» — я не звинувачую пані Ольгу, адже без прямих доказів це не в правилах чесних ЗМІ. Та все ж використовую цей вислів, щоб було зрозуміло суть, як виглядає те, що було написано Василевською. Кому цікаво, то можуть ознайомитись із цим постом в неї на сторінці, але зразу же зверніть увагу на коментарі і ви все зрозумієте.

Практично же в день викладення інформації її прямо засипали коментарями про абсурдність викладеного матеріалу. До речі, який підхопила велика кількість ЗМІ і на пустому місці посилаючись на неї поширили цей безглуздий фейк. На хвилину повернемось до коментарів, і думаємо не варто тут згадувати щось на кшталт «порохоботів» що взялись захищати Смешка. Адже Президентська кампанія підтвердила, що своєрідних проплачених «активістів» з очорнення чи відбілення в нього не було.

На мою думку, головна суть всіх коментарів полягає в тому, що люди не те що не вірять у таку інформацію, а й схиляють пана Смешка звернутись до суду за наклеп. Люди висловлюються, що причиною численних фейків є те, що Смешко стає на заваді корумпованій системі. Численні читачі також висловились за те, щоб пані Василевська вибачилась за викладений нею абсурд і в цьому ми їх безперечно підтримуємо. Тож суть зрозуміла всім – це кричущий брудний фейк. Тільки шкода, що в цієї журналістики досі була досить позитивна репутація, а тепер, вважаю, її чекатиме зовсім інша «повага».

До речі, це її вже не перша спроба «наїхати» на пана Смешка. 28 березня цього року у ток-шоу «Право на владу» вона вже «відзначилась» — спробувала поставити лідера партії «СІЧ» в незручне становище задавши питання про вечерю, на якій наче отруїли Віктора Ющенка. Та у підсумку сталось так, що пан Смешко підкреслив певну не кваліфікованість з боку Василевської, а народ зрозумів, що вона просто намагалась маніпулювати давно відомою людям інформацією.

Крім Василевської, нещодавно в ЗМІ також була ще й інша безглузда інформація. В якій говорилось, що Ігоря Смешка спонсорують такі особи як: екс-голова митниці Ігор Калетник, співвласник «індустріального союзу Донбасу» Віталій Гайдук та його друг Володимир Сацюк. Та й це ще не все, адже Смешкові «чорні акули пера» також приписали, що народний депутат Антон Геращенко із подачі Міністра МВС Арсена Авакова на повному ходу взявся керувати створенням списків партії «СіЧ». От така фейкова політична «каша» виходить, і це лише те, що стосується списків і фінансування партії. А якщо оцінити й решту чорного піару — то взагалі здається що на Ігоря Смешка явно влаштували «чорне полювання», хтось дуже сильно не хоче бачити його у Верховній Раді.

Відверто зрозуміло, що пан Смешко вже стоїть на заваді корупційним політикам, а тому їх мета будь-якими методами не допустити його до влади. Та дуже добре, що український народ вже навчився  відрізняти добро від зла, і не вірить та висміює всю чорнуху про свого лідера. Та й зрештою, такі «нападки» навіть не озброєним оком для людей є нічим іншим, як звичайною «заказухою». Тому, Ігор Петрович може сміливо крокувати до перемоги заради українського народу.

В підсумку хочеться трішки доповнити слова голови штабу пана Смешка Дмитра Гордона, який заявив, що за створення і розповсюдження фейків чорними політтехнологами і нечистими на руку депутатами їм адресно «прилетить». Звісно, що «прилетить», та не тільки від команди Смешка і особисто від Дмитра Гордона, а від цілого українського народу, який вже по горло ситий брехнею щодо їхнього лідера та й взагалі щодо чесних і справедливих людей.

Ihor Dumka

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.