• Пт. Чер 18th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Львівські митники пропустили, а польські виявили: 430 тис. злотих, 62 тис доларів США, та біля 2 000 пачок цигарок

Лип 2, 2020

Під час контролю осіб, які перетинають польсько-український прикордонні переходи, працівники Польської національної митно-податкової адміністрації (КАС) виявляють значні суми грошових коштів, про які не повідомлялись громадянами під час перетину кордону.

Про це повідомляють на сайті Підкарпатської митно-податкової служби Польщі.

Під час валютного контролю на пішому переході у Медиці (з української сторони – п/п “Шегині”), співробітники Державної казначейської служби Польщі виявили в одного з мандрівників 62 тисячі американських доларів та понад тисячу польських злотих, про які він не повідомив під час контролю.

Ще один випадок стався на прикордонному переході у Корчові (з української сторони п/п “Краковець”). Була виявлена спроба незаконного ввезення на територію Польщі з України валюти в еквіваленті 430 тис. злотих, який у порушення діючих процедур перевозив 28-річний громадянин України.

Крім того, 22 червня у водія вантажівки, що перевозив до Польщі з України алюмінієві банки, виявлено 532 пачки сигарет. Двома тижнями раніше було виявлено 1350 пачок сигарет. Контрабанду зірвали співробітники Національної податкової адміністрації Польщі на прикордонному переході в Корчові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.