• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Львівський суд оштрафував підприємців на 30 млн грн за заниження вартості товару

Лип 15, 2020

Галицький суд оштрафував двох підприємців за заниження вартості товарів. Також суд постановив конфіскувати товар. Підприємці, які намагалися занизити вартість товарів, втратять майже 30 млн грн. Рішення суд ухвалив у вівторок, 14 липня.

Про це інформує Галицька митниця.

«Галицький суд м. Львова у першій інстанції розглянув дві справи про порушення митних правил, підтримав позицію представників Галицької митниці та ухвалив рішення на їх користь. Через порушення митних правил суд ухвалив рішення про штраф у розмірі 15 млн грн, а також конфіскацію товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил на таку ж суму», – повідомили у Львівській митниці.

У першому випадку суд конфіскував понад 8 тонн спортивного взуття вартістю більше 10,5 млн грн, яке намагались ввезти в Україну з поданням документів, що містили неправдиві відомості щодо вартості товару. Зокрема у документах було вказано вартість близько 52 тис. доларів США, хоча насправді вона була майже втричі більшою – 177 тис. доларів США.

Інша справа стосується незаконного ввезення перукарського обладнання. До митного контролю надали документи на понад 7 тонн товару. Згідно з документами частина товару, а саме понад 1,5 т, коштувала близько мільйона грн. Однак, як з’ясували митники, справжня вартість – понад 5 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.