• Пн. Жов 10th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Луценко виступає за криміналізацію контрабанди підакцизних товарів, та за кримінальну відповідальність за незаконне видобування піску і бурштину

Лют 6, 2019

Генпрокурор України Юрій Луценко виступає за криміналізацію контрабанди підакцизних товарів та незаконне видобування піску і бурштину.

“Я вважаю, що необхідно повернутися до закону про кримінальну відповідальність за контрабанду підакцизних товарів”, – сказав генпрокурор у середу на засіданні парламентського комітету з питань забезпечення правоохоронної діяльності.

Також, за словами Ю.Луценка, необхідно криміналізувати правопорушення, пов’язані з незаконним видобутком піску і бурштину.

“Ця діяльність має бути криміналізована, а знаряддя діяльності – конфісковані”, – сказав генпрокурор.

Крім того, під час свого виступу на комітеті він звернув увагу на діяльність правоохоронних органів у боротьбі з корупцією і дорікнув антикорупційним органам у недостатньо ефективній роботі за цим напрямом. “Відсутність аудиту та публічної відповіді (НАБУ) надає можливість дезінформувати суспільство”, – додав Ю.Луценко.

Також генпрокурор висловив думку про необхідність збільшення кількості слідчих МВС і суддів для ефективного розслідування злочинів. “Якщо ми дійсно хочемо навести лад у країні, нам необхідно збільшити кількість слідчих і суддів”, – сказав він.

Звертаючись до членів комітету, Ю.Луценко уточнив, що вважає це “загальним політичним завданням для тих, хто турбується про правоохоронну діяльність”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.