• Нд. Чер 20th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ ЛІДЕРІВ ДУМОК УКРАЇНИ В ПІДТРИМКУ ІГОРЯ СМЕШКА

Бер 30, 2019

🇺🇦 Дорогі Українці, Співвітчизники!

П’ять років Україна у стані війни та небезпеки, її громадяни почуваються незахищеними як усередині країни, так і ззовні. Головна зовнішня загроза – путінська Росія та її збройна агресія. Головна внутрішня загроза – тотальна корупція політичної влади та її державного апарату, замішана на крові наших патріотів. Мільйони співгромадян виїжджають у пошуках кращої долі, люди зневірені в майбутньому своєї держави. Якщо в теперішніх президентських виборах Добро не переможе, України може не стати як держави. Ми в цьому абсолютно переконані!

▶ Єдиний, хто може навести лад у країні, побороти системну корупцію, змусити жити усіх за законами, подолати бідність та дати гідну відсіч агресору – це кадровий військовий, генерал-полковник, Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор технічних наук, професор Ігор Смешко: високофахова, досвідчена й моральна людина, справжній державник.

Генералу Смешку не потрібно вчитися на Президента. Він уже добре знає, що йому потрібно буде робити як верховному головнокомандувачу Збройних Сил України, керівнику оборонного, зовнішньополітичного і правоохоронно-безпекового сектору управління держави.

▶ Професор системного аналізу, докторів технічних наук із воєнної кібернетики, кадровий військовий, розробник високоточної ракетної зброї, один із творців Міністерства оборони і його Головного управління розвідки в незалежній Україні, засновник наших воєнно-дипломатичних місій у США і Швейцарії, багаторічний керівник і координатор розвідувальних органів України та керівник СБУ, який урятував помаранчевий Майдан від кривавої розв’язки – не потребує додаткового навчання для цього.

▶ Він і тепер є єдиним представником України у Євроатлантичній лідерський групі експертів із питань безпеки високого рівня, володіє трьома західноєвропейськими мовами і має беззаперечний авторитет серед провідних політиків світу в цій сфері. На свою президентську кампанію Ігор Смешко витратив усього приблизно два мільйони гривень, які йому по краплі надсилали пересічні українці. Проте не взяв жодної копійки в олігархів, які шикувалися до нього в чергу, щоб дати гроші. Він відверто сказав: “А чим я буду їх віддавати? Україною?”, і категорично відмовився від олігархічних подачок.

❗ Шановні Українці, Співвітчизники! Ми звертаємося до вас із закликом: підтримайте генерал-полковника Ігоря Петровича Смешка та оберіть його Президентом! Ми впевнені: часу на експерименти вже немає. Смешко – це остання Надія та справжня Перемога України!

✅ Євген КОМАРОВСЬКИЙ, лікар-педіатр.

✅ Семен ГЛУЗМАН, дисидент, лікар-психіатр.

✅ Віталій РАДЕЦЬКИЙ, генерал армії, екс-міністр оборони України.

✅ Дмитро ГОРДОН, журналіст, письменник.

✅ Дмитро СПІВАК, громадський діяч, телеведучий, керівник платформи “Національна стратегія розвитку”.

✅ Андрій ТАРАН, генерал-лейтенант, екс-перший заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України.

✅ Ігор КАБАНЕНКО, адмірал, екс-перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України, заступник міністра оборони України.

✅ Микола ОБИХОД, генерал-лейтенант юстиції, екс-заступник генерального прокурора України.

✅ Олександр КІХТЕНКО, генерал армії України, екс-командувач Внутрішніми військами МВС України, бувший голова Донецької обласної адміністрації.

✅ Анатолій КОЧЕРГА, оперний співак, народний артист України.

✅ Віталій та Світлана БІЛОНОЖКИ, народні артисти України.

✅ Анатолій МАКАРЕНКО, двічі екс-голова української митниці.

✅ Володимир СТРЕТОВИЧ, народний депутат України чотирьох скликань.

✅ Володимир ТИМОШЕНКО, генерал-лейтенант, екс-перший заступник голови СБУ.

✅ Іван МІРОШНІЧЕНКО, народний депутат України.

✅ Галина ЯБЛОНСЬКА, народна артистка України, президент Міжнародної жіночої ліги “Матері і сестри – молоді України”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.