За інформацією «Новин Закарпаття», КПП «Тиса» розблоковано,протестувальники пропускають заблокований на митниці автомобільний транспорт та впускають туди.

В результаті домовленості з перевізниками була встановлена єдина сума митного оформлення товару який вони переміщують через кордон у бусах, — вона становить 0,55 євроцента за 1 кг товару

Кім того, за інформацією джерел, в Ужгород в терміновому порядку вилітає в.о. голови Державної митної служби Ігор Муратов, та голова Прикордонної служби України Сергій Дейнека. Вони будуть летіти літаком прикордонників, наразі літак готують до вильоту із аеропорту “Жуляни”.

Нагадаємо, що причиною блокування стало рішення влади перевіряти всі без виключення буси з посилками з Італії, які передають наши заробітчани для своєї рідні.

Журналіст Віталій Глагола показав ексклюзивне відео, як на КПП «Тиса» автомобіль прикордонників люди зіштовхнули в кювет. Крім того, на ньому видно, що з угорського боку черга із бусів вже на кілька кілометрів через те, що водії та пасажири бусів із посилками італійських заробітчан на КПП “Тиса” відмовляються розмитнювати свій вантаж і перекривають виїзд із КПП для усіх інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *