Про це заявив лідер політичної партії “Сила і Честь”, Ігор Смешко

Ви подивіться на діяльність нашого парламенту, коли він голосує, як для мене, за третьорядні закони, які ніяк стратегічно не впливають зараз на виживання нашої країни. Взагалі, можна безліч прикладів привести, можна привести закони, які не голосують, говорячи про те, що МВФ нам не дасть кредит. Якщо наша національна ідея і національна стратегія – це виконувати замовлення МВФ, для того щоби взяти позичку, проїсти її а утриматись при владі? А як ми будемо підіймати економіку? Як ми будемо фінансувати освіту, науку, культуру, медицину? Як ми будемо захищати екологію? Як ми будемо озброювати нашу армію, якщо нема локомотива? Яка стратегія?

Мені дуже прикро, що кожний новий прошарок цих «політичних еліт» в лапках, з точки зору професіоналізму і фаховості – гірший, ніж попередній.

Що таке стратегія? Стратегія це – бачення, як економіка наша повинна забезпечити гідний європейський рівень життя, соціальні гарантії і захист від внутрішніх і зовнішніх ворогів. Часто нам говорять: «Вільний ринок все зробить!» – Ліберальна стратегія! Повірте мені, в усьому світі, всі, найбільш розвинуті індустріальні країни ніколи не мали абсолютно вільного ринку. Ринок був регульований державою в тих напрямках, які потрібні необхідні державі для збереження найвищої якості, найменшої вартості конкурентоспроможної продукції та захисту свого ринку.

Ми на сьогодні перейшли у розряд країн третього світу. У нас повністю відкритий наш ринок, йде знищення наших природних ресурсів і немає жодного контролю уряду над секторальним розвитком: авіа будівництва, ракето будівництва, суднобудівництва, захисту технологій у сільському господарстві, навіть збереження нашої землі. От в цьому проблема – нема стратегії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *