• Пт. Жов 7th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Київська митниця програє суди по безпідставному завищенню митної вартості автомобілів

Лип 8, 2020

Чергова перемога в суді проти Київської митниці! І більше – одразу в трьох справах про скасування рішень митниці про корегування митної вартості товару (де митниця незаконно підняла митну вартість автомобіля і особа змушена була додатково доплачувати кошти).

Крім того, що ми скасували незаконні рішення митниці та повернули надміру сплачені особою митні платежі, ми також повернули кошти, які особа заплатила за правову допомогу адвокату. Всього по трьом справам більше 18 тис. грн.

Згідно частини 1 статті 6 Закону України “Про гарантії держави щодо виконання судових рішень” кошти, виплачені за рішенням суду про стягнення коштів згідно з цим Законом, вважаються збитками державного бюджету. Посадова, службова особа державного органу, державного підприємства або юридичної особи, дії якої призвели до збитків державного бюджету, несе відповідальність згідно із законом.

З огляду на зазначене, звернулись із скаргою до голови Київської митниці ДМС про проведення службового розслідування та притягнення осіб, що завдали збитків державному бюджету до відповідальності.

Казачук та партнери

Один коментар до “Київська митниця програє суди по безпідставному завищенню митної вартості автомобілів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.