• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Керівників Одеської митниці затримали на хабарях (Фото)

Лип 16, 2020

Співробітниками УСР в Одеській області ДСР Національної поліції України у рамках кримінального провадження № 42020000000000036 від 13.01.2020 за ознаками ч. 3 ст. 368 КК України, та кримінального провадження № 62020000000000364 від 15.04.2020 за ознаками ч. 3 ст. 368 КК України, спільно зі слідчими Центрального апарату Державного бюро розслідувань, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора задокументовано злочинну діяльність групи осіб з числа працівників Одеської митниці Державної митної служби України, які налагодили злочинну схему вимагання та одержання неправомірної вигоди від суб’єктів підприємницької діяльності – імпортерів за безперешкодне митне оформлення контейнерів з товарами та транспортними засобами.

Так, 13.03.2020 шляхом проведення повного комплексу НСРД задокументовано факт вимагання та одержання начальником митного поста «Кучурган» Одеської митниці ДМС України Осипчуком Олексієм Леонідовичем першого траншу неправомірної вигоди у розмірі 1000 доларів США від представника суб’єкта господарювання «В» за безперешкодне митне оформлення п’яти транспортних засобів.

12.05.2020 шляхом проведення повного комплексу НСРД задокументовано факт вимагання та одержання заступником начальника відділу митного оформлення № 3 митного поста «Одеса» Одеської митниці ДМС України Залепою Віктором Васильовичем неправомірної вигоди у розмірі 200 доларів США від представника суб’єкта господарювання «В» за сприяння у безперешкодному оформленні контейнеру з вантажем чоловічих сумок.

Також, 10.07.2020 шляхом проведення повного комплексу НСРД задокументовано факт вимагання та одержання виконуючим обов’язки начальника митного поста «Одеса» Одеської митниці ДМС України Лиманським Володимиром Романовичем неправомірної вигоди у розмірі 500 доларів США від представника суб’єкта господарювання «В» за безперешкодне митне оформлення контейнеру з вантажем іграшок.

16.07.2020 співробітниками УСР в Одеській області спільно із співробітниками Центрального апарату Державного бюро розслідувань, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора, з використанням комплексу негласних слідчих (розшукових) дій затримано «на гарячому» після одержання неправомірної вигоди за вирішення питань, віднесених до їх компетенції:

  • виконуючого обов’язки начальника митного поста «Одеса» Одеської митниці ДМС України Лиманського В.Р., який вимагав та одержав від представника суб’єкта господарювання «В» неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів США за безперешкодне митне оформлення контейнеру з вантажем товарів господарського призначення;
  • заступника начальника відділу митного оформлення № 3 митного поста «Одеса» Одеської митниці ДМС України Залепу В.В., який вимагав та одержав від зазначеного представника суб’єкта господарювання неправомірну вигоду у розмірі 400 доларів США за сприяння у безперешкодному митному оформленні вантажу;
  • начальника митного поста «Кучурган» Одеської митниці ДМС Осипчука О.Л., який вимагав та одержав від цього ж представника суб’єкта господарювання неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів США за безперешкодне митне оформлення п’яти транспортних засобів.

З місця події вилучено грошові кошти, отримані фігурантами у якості неправомірної вигоди. Тривають першочергові слідчі (розшукові) дії.

Вирішується питання щодо затримання Лиманського В.Р., Залепи В.В. та Осипчука О.Л. в порядку ст. 208 КПК України та повідомлення про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Один коментар до “Керівників Одеської митниці затримали на хабарях (Фото)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.