• Сб. Лип 2nd, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Кабмін скоротив кількість перевірок вантажів на кордоні

Лют 13, 2019

Кабінет міністрів скасував низку перевірок вантажів із переліку видів контролю на пунктах пропуску через державний кордон. Нововведення відбулося в рамках запровадження «єдиного вікна» на митниці.

Як повідомляє Міністерство фінансів, відтепер на пунктах контролю не буде здійснюватися санітарно-карантинний, екологічний, радіологічний контролі, та контроль за переміщенням культурних цінностей через державний кордон. Скасування цих видів контролю відбулося завдяки запровадженню системи «єдиного вікна» на митниці, та передбачалося раніше ухваленим законом про «єдине вікно». Але для набуття чинності нових норм була потрібна спеціальна постанова Кабміну.

Нагадаємо, у вересні 2018 Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект про «єдине вікно» на митниці з поправками президента. Законопроект про «єдине вікно» був ухвалений депутатами ще 5 липня, однак 27 липня президент ветував його, вимагаючи виключити дискримінаційну норму про держпідтримку великих сільгоспвиробників. Тим часом, Кабмін вже затвердив перелік товарів для процедури «єдиного вікна» на митницях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.