• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Кабмін вніс зміни в свою Постанову щодо розмитнення автомобілів

Лют 13, 2019

Кабінет міністрів України прийняв рішення щодо митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації “євроблях”, в частині скасовування обов’язкової сертифікації по екологічним нормам.

Кабінет міністрів України на засіданні 13 лютого спростив процедуру митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації “євроблях”.

Зокрема, в уряді зазначили, що одним із стримуючих факторів митного оформлення “євроблях” є складна і тривала процедура сертифікації, в тому числі, для підтвердження відповідності екологічним нормам. Зазначимо, без результатів сертифікації таке авто не може бути розмитнено.

З метою спрощення підтвердження відповідності такого автомобіля екологічним нормам при митному оформленні та першій реєстрації на рівні з сертифікатами відповідності тепер будуть використовувати технічний паспорт країни останньої реєстрації.

“Кабінет міністрів постановляє: На часткову зміну пункту 10 Порядку держаної реєстрації, зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин…. пункту 6 Тимчасового порядку виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, затвердженого постановою Кабміну від 12 грудня 2018 року митне оформлення транспортного засобу, який підпадає під дію цього Тимчасового порядку здійснюється за наявності сертифіката відповідності, виданого згідно з порядком затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання або технічного паспорта країни останньої реєстрації транспортного засобу”, – сказано у розпорядженні. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.