З України до Польщі перевозили майже мільйон злотих

Польські митники на автомобільному пункті пропуску “Дорогуськ-Ягодин” виявили майже мільйон злотих в багажі водія вантажівки.

Під час огляду, який проводився на автомобільному прикордонному переході в Дорогуську, польські митники виявили в українського водія значну суму готівки – загалом 916 000 злотих.  

Про це повідомляє Палата податкової адміністрації в Любліні.

Готівку він ховав серед особистих речей. Як він пояснив митникам – це були гроші за продану землю.  

За неподання заяви про переміщення через кордон валюти, громадянин України був оштрафований у розмірі 5,2 тис.злотих.  

У Польській національній митно-податковій адміністрації нагадують, що особи, які перетинають кордон, зобов’язані повідомити про платіжні засоби, імпортовані в країну або їх вивезення, якщо їх еквівалент перевищує 10 тисяч. євро. Це слід зробити в письмовій формі, і заповнену декларацію необхідно подати службовцю митної та податкової служби.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

One thought on “З України до Польщі перевозили майже мільйон злотих

  1. Цей факт вказує на те, що у митній системі поняття пошукової роботи зводиться нанівець. Молодь п/п Ягодин, запитайте у ветеранів, як ці питання відпрацьовувалися у підрозділах митниці, які резонансні були виявлення?! Ще працюють мої колеги, котрі читали та аналізували документи і одночасно психологічно працювали з людиною. Пройшло 10-15 років, ще працюють ті інспектори, які виявляли близько одного, а було й до двох мільйонів доларів США (впевнений – ветерани згадали хто саме і як це було). До речі, АЛО, ПРИВІТ ПОЛЬСЬКИМ КОЛЕГАМ САМЕ З ДОРОГУСЬКА ! ! !, двічі це було після Вашого контролю, на в’їзд т/з в Україну. Зброя, наркотики, валюта, предмети старовини і мистецтва, золото, коштовності… – все це виявлялося, відповідно документувалося і факти, форми та методи приховування обговорювалися на навчаннях в підрозділах митниці. Закликаю теперішніх керівників – доведені планові завдання потрібно виконувати, але поверніться лицем до відновлення кваліфікованої митної пошукової роботи. Поки є ті хто має досвід і може навчити молодь, ще не все втрачено. Дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *