• Нд. Сер 7th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

ЗМІ ігнорують кандидатів від партії “Сила і Честь”!

Лип 10, 2019

Кандидат – невидимка! Саме так, «кандидатом-невидимкою» можна назвати Дерпака Віталія, кандидата у народні депутати України по округу №217 в Оболонському районі міста Києва.

Такий висновок можна зробити аналізуючи інформацію ЗМІ, які пишуть про кандидатів округу № 217. Жоден з ресурсів не вказав у своїх статтях наявність на окрузі, офіційно зареєстрованого ЦВК, висунутого політичною партією «СИЛА І ЧЕСТЬ», лідером якої є Ігор Смешко, мажоритарного кандидата Віталія Дерпака.

Віталій Дерпак

Начебто і партія входить до п’ятірки лідерів виборчих перегонів, і кандидат не технічний. Що ж тоді відбувається? Може кандидата не має на окрузі, може він ховається від людей та ЗМІ? Авжеж ні!

Віталій кожен день спілкується з людьми у своєму виборчому окрузі, під час популяризації політичної сили яку він представляє як кандидат по мажоритарному округу. Він особисто біля станції метро на Оболоні роздає свої агітки, а протягом дня його діяльність спостерігають у дворах району на зустрічах з мешканцями.

Працівники підприємств, які територіально розташовані в 217 виборчому окрузі, та члени гаражних кооперативів розповідають, що Віталій Дерпак своїми розповідями про партію “Сила і Честь” та її очільника Ігоря Смешка, змусив їх переосмислити свою позицію, щодо їх вибору на позачергових Парламентських виборах. Вони вже знають, що саме ця партія, та її представники зможуть реальними справами довести, що недарма отримали від громади вотум довіри.

Виступ Віталія Дерпака

У чому ж тоді питання? Чому жоден із засобів масової інформації, навіть не згадав прізвища кандидата в депутати від партіїї СІЧ. Напевно тому, що мешканці виборчого округу висловлюють Дерпаку, як представнику “Сила і Честь” беззаперечну підтримку, яка лякає конкурентів!

Як вдалось дізнатися від кандидата, йому не перешкоджає така «жвава» увага до його персони, він впевнений у своїй перемозі, та з іронією відноситься до такого ставлення з боку ЗМІ.

Нагадаємо, лідер партії “Сила і Честь” Ігор Смешко заявив, що телеканали “112” і NewsOne відмовили його партії у розміщенні передвиборчої реклами, що є порушенням законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.