Зеленському запропонували обкладати податком тих, хто їхатиме за кордон (відео)

Чернівецький бізнесмен закликав центральну владу переглянути політику виїзду громадян за кордон.

Бізнесмен Ігор Мисевич у Чернівцях під час зустрічі місцевого бізнесу з президентом Володимиром Зеленським підняв питання відтоку кадрів із України.

Він запропонував обкладати податком тих, хто хоче виїхати за кордон. Відео з його виступом зявилося у соцмережі.

«Я згадав соціалістичні часи, коли, бажаючи виїхати за кордон, поміняти громадянство, так прошу виїжджай. Тобі держава: де ти народився? В пологовому будинку. Вартість така-то, наприклад, 5 тисяч доларів. Ти ходив по цих дорогах, вартість, наприклад, 100 тисяч доларів. Дальше, наприклад, ти вчився в школі, в технікумі, ходив у дитячий садочок – будь ласка, що залишилися тут… Давайте будемо складати такий кошторис, калькуляцію на кожного члена сім’ї. Хочеш виїхати? Виїжджай…», – сказав бізнесмен.

Він закликав центральну владу переглянути політику виїзду громадян за кордон, зміни їхнього громадянства. «Нехай заплатять», – каже Мисевич.

Прекрасна ідея для наших зе-креативних чиновників на зустрічі в Чернівцях з президентом !!! Це ж реально підвищить в рази доходи бюджету. Володимир Олександрович обов'язково ії розглянеДобавляйтеся до мене в ФБ і стежте , є ще багато квартальних ідей про які розповім незабаром 🙂. Турборежим не спинити !

Опубліковано Yuriy Kentsalo Четвер, 9 липня 2020 р.

Такі пропозиції викликали невдоволення у користувачів соцмережі.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

One thought on “Зеленському запропонували обкладати податком тих, хто їхатиме за кордон (відео)

  1. Хай цей дебіл платить з/п кухару, прибиральнику, охороннику за тарифом Євросоюзу, а потім видає свої хворі думки. А то хоче на кривій козі в рай на шару заїхати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *