Звільнився керівник Житомирської митниці ДФС

Заступник начальника управління адміністрування митних платежів – начальника відділу контролю митної вартості Житомирської митниці ДФС Сергій Грінчук, який також певний час виконував обов’язки начальника Житомирської митниці ДФС, звільнився.

Декларацію перед звільненням він оприлюднив 29 травня.

Зазначається, що з 1 січня по 29 травня 2020 року він отримав на митниці 66 тис. 827 грн зарплати. Також за цей час він продав за 900 тис. 898 грн нерухоме майно (квартиру в Житомирі площею 71,7 кв.м.) Колодію Євгену Михайловичу і на цю ж суму погасив кредит в АТ «ОТП Банк». Крім того від зазначеного банку Гринчук має прощений борг – 440 тис. 214 грн.

Зауважимо, що зазначені фінансові операції відбувалися до 20 лютого – цього дня Сергію Гринчуку повідомили про підозру у розтраті майна в особливо великих розмірах. Мова йде про реконструкцію міждержавного автомобільного пункту пропуску «Майдан Копищанський». Нижче – скріншоти з ухвали Хмельницького міськрайонного суду від 16 квітня 2020 року, який відмовив у задоволенні клопотання прокурора щодо продовження Гринчуку цілодобового домашнього арешту, який закінчився 18 квітня.

Зазначимо, що 23 березня керівник Житомирської митниці оприлюднив щорічну декларацію: за 2019 рік він отримав 203 тис. 165 грн зарплати, дружина підприємницькою діяльністю заробила 993 тис. 600 грн.

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2019 року звільнилася начальниця Житомирської митниці ДФС Наталія Ткачук, яка з листопада 2017 року перебувала у відпустці по догляду за дитиною, а виконував обов’язки начальника митниці Сергій Гринчук. Наприкінці листопада 2019 року у Житомирі розпочали реорганізацію митниці Державної фіскальної служби: головою комісії з реорганізації визначили в.о. начальника митниці Сергія Гринчука.

Джерело: Житомир.info

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *