митниця

За один день на Львівщині звільнено 89 митників, профспілка просить відреагувати на протиправні дії (Документ)

Сьогодні, 15 квітня 2020 року виконувачем обовязків керівника Львівської митниці ДФС Романом Антоняком, із формулюванням, – у звязку із реорганізацією, було звільнено 89 працівників митниці, всього планують звільнити більше 200 осіб.

Первинна профспілкова організація працівників Львівської митниці вважає такі звільнення незаконними, як такі, які відбулись із грубим порушенням вимог законодавства про працю.

Голова первинної профспілкової організації працівників Львівської митниці Ігор Лободинський вважає, що при вівільненні працівників у звязку із реорганізацією не було враховано переважне право залишення на роботі, яке передбачено законодавством. До того ж, до багатьох із осіб яких звільнено, ні в керівництва, ні в громадян не було жодних притензій до їх роботи, вони не мають жодних дисциплінарних стягнень, та не є особами щодо яких були відкриті адміністративні чи кримінальні провадження.

Голова правління – Антикорупційна спільнота України Роман Лаврів висловив виданню НСН своє бачення причин звільнення митників на Львівщині, зазначивши, що з 89 звільнених працівників лише 16 осіб притягувались до дисциплінарної відповідальності, деякі з них дійсно, є особи, які не повинні залишатися в системі державних органів, вони спаплюжили честь мундира, але більшість були звільнені через те, аби не заважати ставленику Нефьодова (голови Нової митниці) пану Цабаку, який є наразі керівником Галицької митниці, втілювати у життя свої корупційні схеми.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

One thought on “За один день на Львівщині звільнено 89 митників, профспілка просить відреагувати на протиправні дії (Документ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *