• Чт. Тра 19th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Екологічні перевірки судів у портах, ймовірно, припиняться

Лют 13, 2019

Державна регуляторна служба береться за підтримку морської логістики

Ксенія Ляпіна, голова ДРС, заявила про те, що для недопущення зниження привабливості експортного потенціалу українських морських портів варто переглянути порядок взаємодії Адміністрації морських портів і екологічної інспекції.

Йдеться про перевірки суден у портах, результатами яких часто стають конфлікти, що призводять до створення додаткових ризиків і, відповідно, до збільшення витрат судновласників.

За словами Ксенії Ляпіної, на сьогодні немає встановлених правил відбору проб, що не дозволяє встановити прямого зв’язку між кораблем та екологічним забрудненням портових вод. Перевірки ж призводять до безпідставних затримок суден у портах і штрафів. Урядовець вважає, що упорядкування законодавчих норм повинне підвищити роль Мінінфраструктури та портів, що знаходяться в його управлінні, натомість зменшити домінуючу роль екоінспекції.

***

Раніше ми писали, що конфлікт судновласників із екоінспекцією призвів до рекомендацій іноземним компаніям уникати заходу в українські порти.

Один коментар до “Екологічні перевірки судів у портах, ймовірно, припиняться”
  1. Наконец то умная мысль посетила государственного чиновника. Этот беспредел в Украинских портах длится со времен СССР. Было просто стыдно за наших коррумпированных портовых властей которые вымогали взятки от судов под разными надуманными предлогами. Много раз сам был тому свидетель. Даже таксы существуют.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.