• Сб. Жов 8th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

До України щорічно завозять контрабанди на $10 мільярдів – експерти

Жов 7, 2019

За даними Європейської Бізнес Асоціації, за деякими категоріями товарів близько 50-70% всього обладнання на територію України завезено і продається нелегально.

Кількість контрабанди, тобто нелегально ввезеного імпорту, в Україні становить в грошовому еквіваленті понад 10 млрд доларів щорічно.

Про це повідомила за результатами круглого столу менеджер комітету побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації Вікторія Куликова.

«Нещодавно було цікаве дослідження Ukraine Economic Outlook, і за їхніми оцінками, вони підрахували кількість контрабанди, нелегально ввезеного імпорту загалом, не лише по техніці та електроніці, за їхніми оцінками це близько 10 млрд дол. щорічно, і з цього всього обсягу побутова техніка і електроніка – це більше 20%. Тобто дійсно дуже багато», – сказала вона.

Куликова також зазначила, що, за оцінками комітету побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації, в деяких категоріях товарів близько 50-70% всього обладнання на території України було завезено і продається нелегально.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.