24 квітня Кабінет Міністрів України вніс зміни (постанова № 344) до Положення про митні декларації (постанова від 21.05.2012 № 450).

Як зазначають в Уряді, такі зміни покликані:

врегулювати питання завершення митного оформлення обсягів природного газу, ввезеного на митну територію України, частина якого була переміщена на тимчасово окуповану територію України. Відтепер митне оформлення такого товару здійснюється без надання актів приймання-передачі та на підставі довідки, наданої перевізником, що підтверджує кількість переміщеного газу.

визначити спосіб реалізації прав органу доходів і зборів разом із відмовою у митному оформленні товарів за тимчасовою митною декларацією надавати розрахунок розміру фінансової гарантії, достатньої для сплати митних платежів. Механізм визначення вартісних значень максимально найближчих до показників гарантованої вартості, необхідних для розрахунку максимальних платежів. встановлено виключно через відмову у митному оформленні та розрахунку у картки відмови, без прийняття рішення про коригування митної вартості;

забезпечити можливість внесення змін до митної декларації після завершення митного оформлення шляхом подання з метою сплати митних платежів у випадках, передбачених міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, декларантом або уповноваженою ним особою додаткової декларації та оформлення її митним органом.

Постановою розширено перелік підстав для застосування тимчасової митної декларації, зокрема у випадках, якщо митним органом не визнано заявленої митної вартості товарів згідно із частиною третьою статті 54 Митного кодексу України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *