До першого туру кандидати у президенти не створюватимуть альянсів – Таран

До проведення першого туру президентських вборів кандидати у президенти не будуть створювати коаліцій один з одним.

Про це заявив політолог Сергій Таран у ток-шоу “Прямий ефір” на телеканалі “Прямий”.

“Не буде до першого туру ніяких альянсів. Тому що мотивації, чому кандидати ідуть у президенти, дуже різні. Насправді одні кандидати хочуть брати участь у президентських виборах, щоб потім очолити свої персоналістичні проекти на парламентських виборах. І без цієї демонстрації всім, що в них є рейтинг, вони не зможуть брати повноцінну участь у парламентській кампанії. Тому – які альянси? Для них треба показати, що у них є великий рейтинг. Правда?

А друга мотивація, чому кандидати беруть участь – це спосіб критикувати опонентів. Ну, це так звані технічні кандидати. От вони не можуть виграти, вони будуть казати погані речі про інших конкурентів. Важковики поганих речей не можуть завжди сказати, тому існують технічні кандидати”, – заявив експерт.

За його словами, будуть ще кандидати, які будуть здавати в оренду своїх спостерігачів, також такі які братимуть участь у кампанії, просто щоб збити зі спонсорів грошей і спробувати трошки заробити на цьому.

“Є ще невелика група кандидатів – їх небагато, але вони теж є – які захочуть виграти президентську кампанію. І це для них є основна мотивація брати участь у кампанії. Але таких небагато.

І ці кандидати, які потраплять в другий тур, зможуть спробувати укласти політичні альянси між першим і другим туром. А до першого туру, я думаю, ми побачимо дуже яскраву кампанію, надзвичайно емоційну, дуже розмаїту, але ніяких альянсів, ніяких обіцянок. Більше того, конкуренція основна буде не між тими, що в протилежних таборах, а між тими, що говорять дуже схожі речі. Там буде найбільша конкуренція. Тому що вони будуть воювати за одних і тих самих людей, за один і той самий електорат. І там буде більше інтриг”, – додав Таран.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.