• Чт. Тра 19th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Дефіцит: податкова і митниця провалили план зі збирання грошей

Чер 5, 2019

З початку поточного року митниця і податкова служба провалили план відрахувань до держбюджету на 28,2 млрд гривень, що еквівалентно 1 млрд доларів або витратам держбюджету на фінансування Нацполіції. Про це розповів економіст Володимир Компанієць.

За словами експерта, за п’ять місяців 2019 року ДФС повинна була перерахувати до держбюджету 328 млрд гривень, проте в бюджет надійшло 300 млрд, або на 8% менше, ніж планувалося. При цьому дефіцит відрахувань від податкової служби склав 14,8 млрд гривень (7,9%), а дефіцит відрахувань митниці – 13,2 млрд гривень (9,2%).

Як розповів Компанієць, бюджет України врятував НБУ, який уже достроково перерахував свою річну норму в розмірі 65 млрд гривень. Крім того, план перевиконали місцеві бюджети, які при плані 109 млрд гривень зібрали 111 млрд гривень. За п’ять місяців поточного року загальний обсяг надходжень до держбюджету склав 426 млрд гривень, що на 2% менше плану.

НАГАДАЄМО, раніше повідомлялося про те, що половину доходів держбюджету за перші 4 місяці 2019 року склали надходження від державних позик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.