ДБР провело обшуки в будівлі Галицької митниці

У п’ятницю, 10 січня, працівники ДБР провели слідчі дії та вилучення документів у приміщенні Галицької митниці, що на вул. Костюшка, 1, у Львові. Обшуки провели за рішенням Печерського суду Києва.

Печерський районний суд Києва своїм рішенням надав дозвіл прокурорам групи прокурорів та слідчим слідчої групи Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Києві, на проведення обшуку в будівлі Галицької митниці Державної митної служби України за адресою вул. Костюшка, 1, Львів.

У прес-службі Галицької митниці підтвердили факт проведення слідчих дій у будівлі Галицької митниці 10 січня, однак не уточнили, у рамках якого саме кримінального провадження вони відбулися.

За інформацією ЗМІ бшук проводився у рамках кримінального провадження «з метою виявлення відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукування та вилучення низки документів». Також було заплановано вилучити мобільні картки, карти пам’яті, мобільні телефони та цифрові носії інформації, які належать керівнику Галицької митниці Володимиру Цабаку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *