• Чт. Чер 2nd, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Головою передвиборчого штабу партії “Сила і Честь” став Гордон

Тра 31, 2019

Очільник політичної партії “Сила і Честь” Ігор Смешко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив, що головою передвиборчого штабу їх політичної сили на виборах до Верховної ради України став журналіст та громадський діяч – Дмитро Гордон.

Смешко зазначив, “що передвиборча кампанія набирає обертів і політична партія «Сила і Честь» впевнено продовжує процес партійної розбудови та об’єднання у своїх лавах професіоналів.

Ми впевнені, що навіть в умовах браку часу, ресурсів і доступу до популярних ЗМІ, маючи таку велику підтримку співвітчизників, саме партія «Сила і Честь» стане тією рушійною силою, навколо якої буде сформовано якісну і дієву парламентську більшість.

Наша місія: привести нарешті справжніх професіоналів до Верховної Ради та Уряду – людей, які люблять Україну, вірять у її успіх та знають, як його досягти!

Ми ставимо перед собою амбітні завдання, оскільки віримо у нашу з Вами перемогу! Віримо, що професіонали у владі повернуть Честь Україні!”.

Екс кандидат в президенти повідомив, що головою їх передвиборчого штабу став відомий журналіст та громадський діяч – Дмитро Гордон.

Смешко акцентував увагу на тому, що цим кроком Дмитро Гордон ще раз підтвердив, що не буде балотуватися до Верховної Ради України. Відразу після виборів він планує повернутись до професійної діяльності журналіста.

3 коментар до “Головою передвиборчого штабу партії “Сила і Честь” став Гордон”
  1. Я радий що І.П.Смешко зробив правильний вибір. Вірю що ми стоїмо на правильному шляху. Дай Боже достукатися до кожного українця що майбутнє України в наших руках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.