• Нд. Жов 17th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Глава Уряду призначив Нефьодова Головою Державної митної служби України

Лип 5, 2019

Кабінет Міністрів України затвердив Стратегію оновлення української митниці і призначив Максима Нефьодова – переможця відповідного кадрового конкурсу – Головою Державної митної служби. Коментуючи це рішення, Глава Уряду Володимир Гройсман наголосив, що настав час вичистити систему, розірвати всі корупційні схеми й ланцюги і не допускати будь-яких впливів на всі процеси.

Прем’єр-міністр нагадав, що це не перша спроба перезавантажити митницю. Більше того, відкритий і прозорий конкурс на посаду голови митної служби був заблокований у судах протягом 67 днів. Але цей шанс на проведення реформи треба використати максимально ефективно, впевнений Володимир Гройсман.

«Сьогодні конкурс розблокований, завершений, оголошений переможець. Максим Нефьодов – сьогодні ти отримаєш білет на війну з тіньовиками. І так, як я свого часу підтримував ProZorro, дерегуляцію, я так само буду підтримувати твою діяльність на митниці, – зазначив Володимир Гройсман. – Потрібен результат: білий бізнес має працювати швидко, а всі схеми мають бути ліквідовані на системному рівні. І переконаний, ми можемо зробити це разом».

Згідно з представленою Стратегію, вже невдовзі митниця має стати прозорою, максимально автоматизованою сервісною службою, де поширені технології «єдиного вікна» і принципи ризик-менеджменту.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.