• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Волинські митники виявили порушення при ввезенні дорожніх валіз

Жов 21, 2019

У пункті пропуску «Ягодин» Волинської митниці ДФС зупинено чергову спробу незаконного ввезення товару на митну територію України, а саме «валізи з пластику» з приховуванням від митного контролю.

Від пильного ока митників не пройшов поза увагою той факт, що вага та інші характеристики товару не співпадають. У вантажівці спритники намагалися провести незадекларований товар «валізи з пластику» на суму понад 500 тис. грн.

За даним фактом працівниками митниці складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вилучено до рішення суду.

Покарання за вказане порушення передбачає штраф у розмірі 100 відсотків вартості товару, а також конфіскацію товарів.

Волинська митниця

4 коментар до “Волинські митники виявили порушення при ввезенні дорожніх валіз”
  1. Розміщена не достовірна інформація. Митники вимагали до митного оформлення неналежні документи. Коли водій, який перевозив вантаж під митними пломбами польської митниці намагався зафільмувати такі неправомірні дії митників, в нього відібрали телефон з застосуванням фізичної сили. Після цього, митники у керівника підприємства-отримувача товару вимагали неправомірну вигоду задля вирішення питання перетину товаром митного кордону України. Телефон для надання додаткових коментарів та всіх наявних документів залишаю засіб для зв`язку т.м.+380631799934.
    Прошу надати право на відповідь відповідно до ч. 1 ст. 277 ЦК України.

  2. Якби на митниці події фіксувалися на камери, то шахраями та спритниками би називали іншу сторону. Впевнена, що зі мною погодяться всі, чия діяльність пов’язана із розмитненням.

  3. Дивлюсь фото, читаю статтю і не можу зрозуміти, що не так??? Митники кажуть вага не співпадає. Якщо товар прийшов під митним контролем, то повинна бути митна декларація відправника та товаро-супровідні документи (контракт, специфікація, інвойс, ЦМР-ка (чи інший документ від перевізника)). Під час митного оформлення митний орган країни-відправника перевіряє задекларовані данні та відповідність вантажу наданим документам. Митне оформлення закінчується проставленням печатки митниці на декларації та товаросупровідних документів. Питання до отримувача може виникнути, якщо порушено митні пломби. Тобто, виходить, що спритникі знаходяться за кордоном??? Іноземці під час митного оформлення обдурили своїх митників і саме наші герої викрили цю оборудку?… На фото розміщено коробка на якій написано 4шт. і чемодани в кількості 4 штук. Чемодани легші були ніж в документах? Так, це може бути суттєвим, якщо вага чемодана впливає на визначення митної вартості. Але це якійсь дибілізм – чемодани 500 кг, вартість 1 кг чемодану – 100 грн. Чемодани одного кольору і знаходяться в одній коробці. Може одиницею поставки були комплекти???
    Щось митники, чи редакція замовчують… Рекомендую редакції більш ретельніше перевіряти матеріал та надавати більш повну та достовірну інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.