Через невиконання рішення суду щодо поновлення головного державного інспектора відділу по роботі з персоналом Волинської митниці ДФС Петра Євтушка, якого звільнили після того, як він озвучив у ЗМІ обсяги корупції на митниці та назвав конкретні схеми та імена причетних, Волинську митницю ДФС оштрафували на 5100 гривень.

В ефірі ТРК Аверс Євтушок розповів, що через кожного начальника одного митного поста за зміну проходить 50-250 тисяч доларів від контрабандистів. Керівництво митниці тисне на підлеглих, провокуючи корупцію, тому чимало з них звільняються. Тож Петро Євтушок звернувся до Національного антикорупційного бюро України щодо неправомірних дій начальника Волинської митниці (нині обіймає посаду заступника Голови Державної фіскальної служби України), Віктора Кривіцького.

Реакція керівництва митниці не забарилась. Петро Євтушок отримав чотири догани за те, що попередив своє керівництво про злочини на митному посту «Устилуг». Згодом його звільнили.

Проте рішенням Волинського окружного адміністративного суду 18 грудня Петра Євтушка поновили.

«Поновити Євтушка Петра Михайловича на посаді головного державного інспектора відділу по роботі з персоналом Волинської митниці ДФС з 8 червня 2018 року.

Рішення підлягає негайному виконанню з 19 грудня», – йдеться у рішенні суду.

Натомість на митниці рішення суду проігнорували – за станом на 22 січня Євтушка так і не поновили на службі. Тому державний виконавець оштрафував митницю на 5100 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *