• Чт. Тра 19th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Власов увільнив чотирьох очільників митниць Західного регіону від виконання обов’язків за посадами

Лип 10, 2019

Керівників Львівської, Волинської, Чернівецької та Закарпатської митниць увільнили через контрабанду на кордоні

Виконувач обов’язки голови Державної фіскальної служби України Олександр Власов увільнив із посади керівника Львівської митниці Левка Прокіпчука та ще трьох митниць – голову Волинської митниці – Євгена Шелігацького, Закарпатської – Станіслава Балуєва та Чернівецької – Миколу Салагора. Про це Олександр Власов написав на своїй сторінці у Facebook.

«Політична воля сказати контрабанді «НІ» – є! Президент підписав Указ щодо протидії контрабанді та корупції під час митного оформлення товарів… Крім того, за результатами наради в Ужгороді я прийняв рішення про увільнення від виконання обов’язків керівників чотирьох митниць західного регіону – Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької. Цю роботу будуть виконувати фахові спеціалісти з числа керівного складу митних департаментів ДФС», – написав Олександр Власов.

Нагадаємо, у суботу, 6 липня, під час наради митників на КПП «Ужгород» Володимир Зеленський закликав керівників усіх митниць Західної України упродовж двох днів добровільно написати заяви на звільнення. Якщо ж такого рішення вони не приймуть, він вимагатиме від Олександра Власова звільнити всіх чотирьох керівників. Причиною такого рішення президента стала незадовільна боротьба із контрабандою на західному кордоні України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.