Новопризначеному Голові податкової служби України Сергію Верланову відмовлено в державній реєстрації юридичної особи очолюваної ним установи.

Про це йдеться в Повідомленні про призупинення розгляду документів, яке є в розпорядженні видання Незалежної Служби Новин.

Повідомлення

В Повідомленні державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Желінського В.М. йдеться про те, що документи подані заявником Верлановим С.О. для проведення реєстраційної дії “Державна реєстрація юридичної особи шляхом поділу”, щодо юридичної особи – ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ, не відповідають відомостям що містяться в Єдиному державному реєстрі.

Реєстратор в своєму рішенні акцентує увагу, що ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ не перебуває в стані припинення шляхом реорганізації у зв’язку з поділом.

Тому, враховуючи викладене, керуючись ст. 27 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, державний реєстратор вирішив ЗУПИНИТИ розгляд документів поданих Верлановим Сергієм Олексійовичем, для проведення реєстраційної дії “Державна реєстрація юридичної особи шляхом поділу”, щодо юридичної особи – ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *