Слідчі теруправління ДБР у Києві, за процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону України та оперативного супроводу співробітників Головного управління по боротьбі з корупцією СБУ викрили факт одержання неправомірної вигоди керівником митного поста «Житомир-центральний» Житомирської митниці ДФС. Про це повідомляє офіційний сайт Бюро.

За попередньою інформацією, виконувач обов’язків начальника митного посту вимагав та отримав 1300 доларів США за нестворення його підлеглими штучних перешкод під час митного оформлення пиломатеріалів.

«Сьогодні, 11 травня 2019 року вказаний посадовець під контролем правоохоронних органів через посередника одержав другу частину раніше обумовленої ним неправомірної вигоди в розмірі 900 доларів США. Після отримання коштів його затримали в порядку ст. 208 КПК України. Затриманому готується повідомлення про підозру в одержанні неправомірної вигоди, поєднаній з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). У разі доведення вини посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років», —йдеться у повідомленні.

У Бюро нагадали, 4 травня слідчі теруправління ДБР, розташованого у Хмельницькому, затримали начальника митного посту «Житомир-центральний» під час отримання 400 доларів США однієї з частин неправомірної вигоди загальною сумою у 1650 доларів США. За даними слідства, начальник митного посту з двома підлеглими систематично вимагали та отримували гроші від представників підприємств, що надають брокерські послуги. Затриманого було відсторонено від посади, а на його місце призначено виконувача обов’язків начальника митного поста «Житомир-центральний», якого сьогодні за аналогічних обставин затримали вже слідчі теруправління ДБР, розташованого у Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *