• Нд. Сер 7th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

“Бастіон: міцна стіна проти злочинних схем” (Відео)

Тра 29, 2019

“Буси”, “Піджаки”, “Пересорт”, “Товарна контрабанда” та інші незаконні схеми дозволить припинити нова операція Держаної фіскальної служби “Бастіон”. У зв’язку з цим, відбулася прес-конференція, де представники ДФС детальніше розповіли про те, як саме відбуватиметься боротьба зі злочинністю.

Державна фіскальна служба України розпочинає операцію «Бастіон», яка дозволить перекрити канали незаконного переміщення товарів на митну територію України та припинити порушення законодавства.

Так, 28 травня відбулася прес-конференція з теми: “Бастіон: міцна стіна проти злочинних схем”. Про операцію детально розповів в.о. Голови ДФС Олександр Власов.

Олександр Власов, в.о. голови ДФС:

В операції будуть задіяні підрозділи Державної фіскальної служби на центральному рівні та територіальних підрозділах. Це буде 10 підрозділів, які виконують на даний час різні завдання і функції по всій системі, як у митному, так і у податковому напрямку. Наше завдання, щоб ці підрозділи працювали у єдиному задумі і наше завдання, щоб,  по-перше, це буде ризико-орієнтовний підхід до вирішення проблем, потім аналітика і вже безпосередньо припинення злочинних схем як на митниці, так і внутрі країни.

Серед цілей спецоперації також створення прозорого кордону. Цього хочуть досягти завдяки зменшення людського фактору та діджиталізація процесів митного оформлення та адміністрування податків. Що дозволить зробити процедури оформлення більш відкритими. До того ж це створить сприятливий інвестиційний клімат в Україні. Як свідчив Власов, операція “Бастіон” дозволить збільшити додаткові податкові та митні надходження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.