• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Анатолій Макаренко: Партія «Сила і Честь» Ігоря Смешка обов’язково потрапить до парламенту та буде формувати коаліцію (ФОТО)

Лип 9, 2019

Минулої суботи до столиці Буковини завітав представник партії «Сила і Честь», кандидат у народні депутати Анатолій Макаренко, а також відбулася презентація кандидатів-мажоритарників від цієї політичної сили по Чернівецькій області.

За словами Анатолія Макаренка, партія «Сила і Честь» є молодою в плані парламентських виборів, адже вперше бере у них участь. А те, що вона не пов’язана з олігархами створює для неї додаткові труднощі. 

Зокрема, лідеру партії Ігорю Смешку та іншим кандидатам заблоковані виходи практично на усі центральні телевізійні телеканали, які контролюються олігархами. Пропри це, Анатолій Макаренко, переконаний, що їм вдасться донести свою позицію до громадян України.

Впевненості у цьому додає високий результат Ігоря Смешка на президентських виборах. Тоді довкола нього об’єдналося багато досвідчених людей. 

«За Смешком пішли люди в погонах і без погонів», – зазначив Макаренко.

Щодо партійної ідеології, то, за словами Макаренка, вони не хочуть використовувати модні нині тренди популізму. 

«Ми партія консервативних демократів. Ми спочатку будуємо новий дім, а потім руйнуємо старий», – зауважив Макаренко.

На думку Макаренка останніми роками було втрачено багато шансів для порятунку країни. Тому нинішні парламентські вибори є знаковими, адже в умовах парламентського-президентської республіки ми не просто обираємо майбутніх народних депутататів, ми, фактично, обираємо майбутнього прем’єр-міністра. 

Нині країна як ніколи потребує професійного уряду та досвідчену людину на посаді прем’єр-мінстра. І такою людиною, як переконаний Макаренко, є саме Ігор Смешко. За його словами усі можливості вивести країну з кризи нині є. Так, Макаренко зазначив, що коли у 2014 році він став засупником голови ДФС, за короткий час надходження від митниці зросли удвічі.

Однак, судячи з усього це далеко не всім подобалося. Так, він навів приклад, як на одній нараді у президента за участю деяких силовиків Порошенко запитав, хто займається контрабандою. 

«Усі учасники регати присутні тут, відповів я тоді президенту і невдовзі мене звільнили», – зазначив Макаренко.

Щодо подальших перспектив партії «Сила і Честь», то він переконаний, що вона обов’язково потрапить до парламенту і готова утворювати коаліцію з усіма політичними силами окрім тих, що утворилися на уламках Партії регіонів. 

Переконані у цьому і кандидати по мажоритарних округах від Чернівецької області. Зокрема, по 201 округу від «Сили і Честі» у народні депутати балотується керівник відділення одного з банків Галина Жук. 

«Я йду до парламенту, щоб змінювати законодавство», – повідомила кандидатка.
На її думку першочергово необхідно змінити трудове законодавство та спростити правила ведення бізнесу.

По 202 округу партію Смешка у парламенті планує представляти колишній голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук. 

За його словами в Україні давно назріла необхідність внесення змін до Конституції. Тож, під час зустрічі він представив своє бачення цих змін. Зокрема, він вважає, що для підвищення ефективності роботи законодавчої гілки влади необхідно зменшити кількість депутатів та утворити двопалатний парламент. 

*Фото прес-служби партії «Сила і Честь» 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.