• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Адмірал Кабаненко про сім переваг Ігоря Смешка, як кандидата в президенти України

Лют 14, 2019

Український військовий моряк, адмірал Військово-Морських Сил ЗС України, в минулому радник Місії України при НАТО у Міністерстві закордонних справ України Ігор Кабаненко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook відповідає на запитання, – “чим Ігор Смешко відрізняється від інших кандидатів, чому саме він гідний довіри українського народу?”.

Кабаненко акцентує увагу на тому, що на його думку кандидат в Президенти України Ігор Смешко серед всіх інших кандидатів має наступні переваги:

 1. Єдиний кандидат-генерал, який обіймав найвищі посади в країні, при цьому, його вчинки на цих посадах заслуговують найвищої оцінки за державність, професійність, мужність.
 2. Глибокопрофесійно розуміє і має реальний план як зупинити ворога, побудувати демократію в країні та сформувати середній клас – основу розвитку демократичної незалежної України.
 3. Має величезний практичний досвід розвідувальної діяльності, контррозвідки та дипломатіі, а також зв’язки в західному топ-комюніті. Він має повну картину who is who і точно знає як побороти корупцію.
 4. Вчений-кібернетик, доктор наук. Хотів би прояснити: це вища наукова ступінь у галузі закономірностей управління і зв’язку в організованих системах, насамперед, в суспільстві. Вкрай важливий аспект.
 5. Досконало знає п`ять мов, в тому числі англійську, французьку і німецьку – це показник високого IQ і інтелекту, який дає людині доступ до знань і досвіду людства. Погодьтеся, це важливо.
 6. Історик, дослідник Київської Русі, Візантії і Болгарії, який знає коріння і традиції нашої нації і державності – без уроків минулого не буває майбутнього. Книги «Повернення в Царгород», «Корона або Спадщина Королівства Руського», «Ave. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського» з глибокими історичними тезами Ігоря Петровича рекомендую для читання усім українцям.
 7. Відкрита, людяна, доброчесна і високопорядна людина, яка вміє вислухати і зробити правильні висновки та вчинки. Це можуть підтвердити усі, хто його знають можуть це підтвердити з особистого досвіду. Я – підтверджую.

Ігор Кабаненко також зазначає, що Ігор Смешко – державник, військовий, міжнародник, вчений, історик, інтелектуал з глибокими українськими коріннями, колосальним службовим і життєвим досвідом та гідними державними вчинкам за плечима. Ніхто інший не має такого сильного бекграунду, гідного президентської посади.

Згадайте наші прагнення і мрії під час Майдану Гідності, – акцентує увагу адмірал.

Він пише, що гідне майбутнє не приходить з гаслами, обіцянками чи мріями. Воно будується сьогоднішніми діями і потребує сьогоднішнього ГІДНОГО ВИБОРУ українців. Саме зараз є реальний шанс зробити такий вибір – з високо піднятою головою і переконанням у власній правоті, бо ми сильна нація, яка має право на гідні вибір, життя і майбутнє!

5 коментар до “Адмірал Кабаненко про сім переваг Ігоря Смешка, як кандидата в президенти України”
 1. При всіх перевагах у пана Смешка є один суттєвий недолік, його кандидатура не розкручена в політтехнологічному сенсі, його погано знає виборець. Оголошувати про намір йти у Президенти пану Смешку треба було хоч би за півроку до виборів

 2. На жаль, при всій повазі до генерала і його заслуг у минулому, він себе проявляє на цивілці, як експерт, а не практик.
  Будучи непублічною особою, згідно специфіки діяльності в минулому, він не знайомий виборцю.
  І виступає скоріше, як технічний кандидат. Питання: для чи за кого?

 3. мої друзі давно помітили всі найкращі якості Смішко і дивувалися що його потенціал не використовується Президентом . Питання чому? І інше чому сам Ігор Петрович раніше не дав приводу народу думати що зможе бути найкращим президентом

 4. На жаль, прості люди про нього нічого не знаютьі по телебаченню його не розкручують. А старше покоління інтернетом користується вкрай рідко. Я поспілкувалась з сусідами на вулиці, розказую про Смішка, а мене запитують хто він. Ось так.

 5. Отже нам потрібно допомогти! Я особисто вжк загітувала чоловік з 10… І думаю ще з місяць попрацюю на його імідж… Якщо разом взятися , то можлива ланцюгова реакція….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.