• Пт. Жов 7th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Яку контрабанду польські митники останній час виявляли на кордоні з Україною (Фото)

Гру 29, 2020

Українець ввозив сигарети контрабандою. Виявлено під час огляду в п/п Корчова-Краківець.

Водій автобуса, який перетинав польсько-український кордон на переході Корчовій, намагався переправити до Польщі 870 пачок сигарет. Контрабанду припинили співробітники Підкарпатського КАС за допомогою рентгенівського апарату і собак, навчених на пошук тютюнових виробів.

Офіцери КАС Підкарпатської митниці і податкової служби в Перемишлі направили українця, що в’їжджав в Польщу на перевірку. Службові собаки Аріс і Брюс допомогли виявити місця в підлозі, де ховали сигарети без польських акцизних марок.

Деякі товари перебували також на даху автомобіля – рентгенівський прилад, використаний офіцерами, допоміг виявити це укриття.

Під час обшуку автобуса співробітники КАС виявили в цілому 870 пачок сигарет без польських акцизних марок.
Відносно водія, підозрюваного в контрабанді, порушено кримінальну справу.

Царські монети у гаманці

Підкарпатське державне казначейство (КАС) запобігло контрабанді 16 срібних монет царських часів на польсько-українському пункті пропуску Будомєж-Грушів.

При огляді автобуса, що їхав до Польщі, з’ясувалося, що в українського водія в гаманці були цінні срібні царські монети. Це були монети різного номіналу, в т.ч. із зображенням Катерини II, Петра I і пам’ятною медаллю.

Серед виявлених нумізматичних предметів звертає на себе увагу фамільний рубль номіналом 10 злотих 1836 року зі зображенням Миколи I.

На аверсі монети зображена голова царя вправо, на реверсі – голова цариці в оточенні семи дітей царської родини.

На нумізматичному ринку такі монети мають високу ціну, наприклад, сімейний рубль в дуже хорошому стані був проданий на аукціоні в Польщі за більш ніж 350 000 злотих. PLN, а в Берліні за 650 тис. Євро.

Медика. Контрабанда старовинних книг і карт, ліків і сигарет

Підкарпатське державне казначейство (КАС) припинило контрабанду старовинних книг і карт, ліків і сигарет на польсько-українському переході Медика-Шегині.

Майже 35 тисяч. штук сигарет, 1,8 тис. шт. пакетиків з ліками для потенції, а також 31 старовинна книга і 2 карти.

Офіцери КАС оглянули автобус, який прямував з України в Щецин. Вони зробили рентгенівський знімок автомобіля, спираючись на пильні носи службових собак Люсі і Седро. Майже 35 тисяч сигарет були заховані в шафах, у вантажному відсіку, в підлозі і за сидінням водія; 1,8 тис пакетиків з ліками від потенції, 31 книга і 2 карти.

Водії автобуса, 40 і 39-річні громадяни України зізналися в контрабанді. Затримані товари, швидше за все, повинні були бути доставлені на територію ЄС.

Для провадження у справі, крім виявлених предметів, також були затримані автобус і 20 тисяч злотих. PLN штрафу, який загрожує водіям. Одним з наслідків контрабанди також є відправка заяви в Прикордонну службу про рішення, що зобов’язує іноземців повернутися в країну відправлення.

Медика. Незаявлені тисячі євро в багажі водія

Під час перевірки на польсько-українському пункті пропуску в Медиці співробітники Державної податкової адміністрації (КАС) виявили значні суми грошових коштів, що не були заявлені для перевірки. 17000 євро 33-річний громадянин України перевіз з порушенням встановлених процедур.

Співробітники Державної податкової адміністрації відправили автобус з України в зелено-Гору для перевірки.

В ході перевірки з’ясувалося, що один з водіїв всупереч чинним правилам не повідомила про перевезення значних сум готівки. У його багажі було 17000 євро.

За невиконання обов’язку повідомляти про способи оплати 33-річний громадянин України був оштрафований на 5,2 тис. злотих.

Згідно з чинними правилами, особа, яка в’їжджає в ЄС або виїжджає з нього і має при собі готівку на суму 10 тисяч євро або більше (або еквівалент в іншій валюті), потрібно повідомити про цей факт в письмовій формі.
Недотримання цього зобов’язання або надання неправдивих даних в декларації тягне за собою накладення штрафу.

Під час перевірки, проведеної співробітниками Підкарпатської КАС на польсько-українських прикордонних переходах в жовтні цього року. один випадок неповідомлення про переміщених коштів понад 10 000 євро. Багато мандрівники пам’ятали про це зобов’язання – офіцери КАС відзначили понад 500 повідомлень про перевезення цінностей в іноземній валюті, в основному в євро, доларах США, канадських доларах, британських фунтах, шведських кронах або польських злотих. Рекордним за розкриття неоголошених грошових коштів став серпень цього року, коли співробітники Підкарпатської митниці і податкової служби в Перемишлі виявили: 600 тисяч. Шведські крони, 75 тис. Британські фунти, 11 тис. Доларів США, 103 тис. гривень, 58 тис. злотих і 36 тис. євро.

Медика. Ви перевозите 10 тисяч. євро або більше? Не забудьте заявити на кордоні

Людина, яка в’їжджає або виїжджає з ЄС і носить із собою готівку на суму 10 тисяч. євро або більше (або еквівалент в іншій валюті) потрібно, щоб повідомила про цей факт в письмовій формі.

На прикордонному переході в Медиці співробітники Державної податкової адміністрації (КАС) виявили нові випадки порушення чинних правил серед мандрівників, які перетинають польсько-український кордон.

У минулі вихідні співробітники КАС митного управління в Медиці відправили на огляд автобус з українськими реєстраційними номерами.
В ході обшуку з’ясувалося, що водій транспортного засобу, 32-річний громадянин України, провіз в своєму багажі понад 33 000 євро, які не заявив.

Обов’язок декларування не взяв до уваги також один з пасажирів автобуса, я якого офіцери виявили понад 15 тисяч. євро. 27-річний громадянин України оштрафований на 5,2 тисячі злотих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.