“Ягодин – це хлів”! Нардеп вимагає облаштувати митні переходи “Устилуг” і “Ягодин” (Відео)

Гузь до Шмигаля: “Вимагаю у 2021 році розпочати роботи з облаштування митних переходів “Устилуг” і “Ягодин”

Народний депутат Ігор Гузь 5 лютого виступив із трибуни Верховної Ради і публічно звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Депутат зауважив, що представляючи інтереси прикордонного виборчого округу №19, який межує з Євросоюзом, не може стояти осторонь ганебної ситуації, яка склалася із сервісною зоною двох митних переходів – “Устилуг” і “Ягодин”. Він звернув увагу присутніх, що це два базових щодо пропускної здатності митних переходи України, і громадяни, які їх перетинають з обох боків, можуть бути неприємно вражені, повідомляє пресслужба нардепа.

“Соромно сказати, що ми сьогодні прагнемо йти до Євросоюзу і в нас два базових митні переходи, фактично, не мають жодних умов для громадян. У 2012 році виділили 6 мільйонів євро для облаштування МП “Устилуг” і з них 3 млн євро реалізували, нічого не зробивши, закопали котлован і крапка. Інших 3 млн євро повернули в бюджет. На “Ягодині” й того не було”, – зауважив депутат.

Ігор Гузь звернувся до пана Шмигаля, до керівників митниці, прикордонної служби: “Друзі, наприкінці 2020 року була проведена процедура виділення певних коштів для облаштування переходів. “Ягодин” отримав нуль гривень. Люди, які були там, вони бачили, що це хлів. Я вимагаю, звернути на це увагу. Будь ласка, знайдіть інструменти аби, принаймні, у 2021 році розпочати певні роботи на цих двох митних переходах. І це буде правильний, європейський підхід до громадян України”.

Дивіться у відео👇

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.