• Пт. Жов 7th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Фахівці з США розроблять рекомендації щодо посилення української митниці

Чер 17, 2021

Експерт з 27-річним досвідом роботи в Митній і Прикордонній службі США Томас Стефанеллі розробить рекомендації щодо посилення української митниці в питаннях безпеки.

Згідно з повідомленням Держмитслужби України, протягом півтора місяців фахівець, який довгі роки керував підрозділами з попередження тероризму та виявлення контрабанди в морських і повітряних пунктах пропуску буде вивчати роботу українських митників і ділитися з ними своїм досвідом.

“За 27 років роботи в митній і прикордонній службі США у мене було багато можливостей отримати досвід діяльності в напруженій середовищі, де велася активна робота з протидії контрабанді та незаконному переміщенню товарів”, – зазначив Стефанеллі.

Після цього фахівець запропонує заходи з посилення функцій митниці в питаннях безпеки. Зокрема, мова йде про надання повноважень, які дозволили б митниці брати участь у протидії тероризму – відповідно до Резолюції Пунта Кана Всесвітньої митної організації. Також пан Стефанеллі надасть Держмитслужбі України рекомендації, як ефективніше протидіяти незаконному переміщенню товарів. Передбачається, що американський експерт допоможе українським колегам розробити загальну стратегію енфорсмента і підготувати комплексну систему аналізу, визначення мети і контрольних заходів. Ця система повинна зробити роботу митниці більш ефективної і гнучкої.

Стефанеллі планує відвідати Київську, Галицьку, Одеську і Північну митниці, а також Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби. Структурним підрозділам митниці наказано максимально сприяти експерту в його роботі. Про це повідомив заступник голови Державної митної служби України Руслан Черкаський. “Наше завдання – разом з іноземними партнерами безжально і безкомпромісно боротися з контрабандою наркотиків, зброї, радіоактивних речовин і т.д.”, – сказав Черкаський і висловив подяку Стефанеллі за прагнення допомогти українським митникам.

Робочий візит американського експерта здійснюється в рамках Програми з експортного контролю (EXBS). “Незаконна транскордонна діяльність безпосередньо впливає на рівень злочинності, наражає на небезпеку наших громадян. Тому ми вдячні проекту за вже надану допомогу і чекаємо нових конструктивних пропозицій”, – резюмував заступник голови Держмитслужби України Владислав Суворов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.